SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265356

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ja się nie mogę doczekać przybycia zawdoników z Rosji na nasze MP :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja też jestem bardzo ciekawy poziomu tych co przyjadą.Tylko żeby nie było sytuacji że na Otwartych Mistrzostwach Polski całe podium zgarną Rosjanie -byłoby trochę słabo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Ja też jestem bardzo ciekawy poziomu tych co przyjadą.Tylko żeby nie było sytuacji że na Otwartych Mistrzostwach Polski całe podium zgarną Rosjanie -byłoby trochę słabo :)

I tego można się tylko spodziewać Mateusz&Ruskie na całym podium.
A, kurde reszta do domu.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-oby tak nie było,ale jest to bardzo prawdopodobny scenariusz :) Myślę że ci co przyjadą z Rosji ,to będą straszne kozaki,bo słabemu zawodnikowi to by się raczej nie chciało tłuc tyle kilometrów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-oby tak nie było,ale jest to bardzo prawdopodobny scenariusz :) Myślę że ci co przyjadą z Rosji ,to będą straszne kozaki,bo słabemu zawodnikowi to by się raczej nie chciało tłuc tyle kilometrów :)

Ruskie całe życie trenowali podciąganie, począwszy od podstawówki.
U mnie w Szprotawie były kiedyś Ruskie, były lotniska , szkoły.
Od nich zresztą podejżałem ten sport - To co oni wyprawiali na drążkach przy mnie na żywo to tego nigdy nie zapomnę. Wszędzie gdzie szedłeś u ruskich to najpierw żucaly się w oczy drązki i poręcze.
Ten wysoki drążek co u mnie stoi to przecież w spadku po ruskich.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jest dokładnie jak mówisz i dlatego jest tam tyle Stowarzyszeń i Federacji a zawodnicy to ścisła światowa czołówka.Więc w Międzyzdrojach zrobią nam masakrę,ale będzie chociaż miło na Nich popatrzeć-a jak Mateusz się w to wmiesza,to będzie super widowisko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
w Polsce było Stowarzyszenie Podciągania na Drążku w Warszawie, ale się chyba rozpadło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-dokładnie,ale Stowarzyszenie na pewno się rozpadło-a szkoda.Ten wątek ma jeszcze na początkowych stronach wpisy założycieli PSPND. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Tak jak obiecałem z 20 kg.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-Gratulacje za progres i bardzo dobry wynik.Spory wiatr tam u Ciebie :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium