SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265435

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ja bym nie zrobil takich muscli podchwytem:) szybciej już z przemianą podchwytu w nachwyt w połowie musce upa wtedy tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
ja bym nie zrobil takich muscli podchwytem:) szybciej już z przemianą podchwytu w nachwyt w połowie musce upa wtedy tak.

Zrobił byś zrobił, tylko pewnie jeszcze nie próbowałeś. Jak będziesz na drążku to spróbój . Najgorsze jest przejście u góry, a resztę da się zalatwić.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816


Ciężko będzie się mu sprzeciwić :) :)

Jednym z sędziów FSSiU będzie Robert Nemś mieszkaniec Czarnego Dunajca , prowadzący własną siłownię - Centrum Kulturystyki i Fitnessu Maximus. Sporty siłowe trenuje od 2005 roku.
Osiągnięcia:
4 -te miejsce - Mistrzostwa Polski Strongman Eliminate Your Opponent 2009- Zielona Góra
5-te miejsce - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strongman +40 - Szydłowo
2-gie miejsce - Pojedynek Gigantów Strongman - Northampton
1-sze miejsce - Mistrzostwa Polski w Maswresltlingu - Międzyzdroje
Robert od kilku lat współpracuje z nami na FSSiU, zawsze służy pomocą dla startujących zawodników, my jako organizatorzy też możemy liczyć na jego dobrą radę.
Na festiwalu Robert, wystąpi w podwójnej roli sędziego i zawodnika. Jeżeli podleczy kontuzje , to na pewno będzie chciał rywalizować w zawodach Maswrestlingu, bo przecież tytuł pierwszego Mistrza Polski w tej dyscyplinie zobowiązuje. Mam nadzieję, ze jeżeli Robertowi nie uda się wystartować na najbliższych zawodach w Maswrestlingu 5.05.2012 w Pabianicach, to zobaczymy go na pomoście podczas II Otwartych Mistrzostwach Polski w Maswrestlingu w Międzyzdrojach.
W Pabianicach Robert będzie sędzią : Pucharu Polski Pull-Up,Pucharu Polski w Maswrestlingu (jeżeli nie zdecyduje się na start) i Eliminacji do Arnold Amateur Strongman World Championships 2013.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Silowe podciąganie z 1 sekundą przerwy na dole. I jak?


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-bardzo ładnie.To te podciągnięcia techniczne dały Ci taki progres,bo ze 2-mce temu robiłeś chyba 22-powt.? Uchwyt regulaminowy Na zawodach chyba nie będzie trzeba robić sekundowej przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-bez tych przerw na dole,to byś zrobił jeszcze kilka więcej a to już bardzo dobry wynik :) Mnie by już zadowoliło takie zaliczone u Roberta 25-powt. Jak na pierwszy start w siłowym podciąganiu nie byłoby już żle :)

Mnie ciekawi ten 6-punkt regulaminu:

Podciągnąć należy się tak .aby podbródek znalazł się na drążku, następnie zawodnik opuszcza się w dół do pozycji.
-Ciekawe czy trzeba będzie dotknąć brodą drążka czy cały podbródek nad drążkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
fajnie wygladają te silowe powtórzenia, jakby nie było przerw na zwis zrobił byś pewnie dużo więcej, ja pamiętam czasy takiego siłowego podciągania na zawodach wygrywali ludzie robiąc tylko 30 powtórzeń, teraz poziom większy przynajmniej u mnie czy Tadka, więc do zwycięstwa trzeba bardzo dużo. Myśle Mariusz że Cię stać na podium w Międzyzdrojach, ciągle się rozwijasz i widzę że mogą być z tego puchary :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ja dobijam w podciąganiu rekreacyjnym do 50 może więcej i dopiero zacznę etap przygotowań pod technikę na Pabianicę, takię techniczne powtórzenia też muszą dawać siłe, bo jak nigdy miałem po podciągnaiu zakwasy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
napewno podbródek nad drążkiem musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ciekawe Mateusz czy Robert pozwoli robić szybszym tempem,bo na filmiku Rusek robi właśnie takim tempem jak Mariusz.No bardzo ładnie wygląda takie podciąganie z zaakcentowanym każdym powtórzeniem :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium