SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265381

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
namtar i co to wszystko co miałeś do napisania w temacie pnd?

Łukasz co do zawodów w Międzyzdrojach to dla mnie najwyższą klasę przedstawiają oczywiście jeżeli chodzi o jakość podciągania-Mateusz Grabowiec (matkus) i Tadeusz Skowroński
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jeśli chodzi o jakość to się zgodzę.Matkus nie podbija wcale a Tadeusz mimo że trochę podbija to fajnie się na Niego patrzy.Jego powtórzenia są rytmiczne a broda jest 10-15-cm nad drążkiem.Szkoda jednak że żaden ze "stylowych" zawodników nie był na podium.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
A co powinienem Cie przepraszac za c***wieco?

http://www.youtube.com/watch?v=SkQH1jELNCY
Nowa Prawica - manifest programowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Koleś ma 14-lat...Waży pewnie 40-kg,ale jest zayebisty kozak...Nie wygląda to raczej na fotomontaż?

[url]

[/url]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
namtar nie ma za co :),temat wątku jest o pnd a nie "przepraszam" :) i chodzi mi o posty w temacie podciągania chyba że to wszystko z tym "smarowaniem gwintów" co miałeś do napisania? :)

Łukasz film jest wiarygodny,ale musiałem obejrzeć go na YT bo tu przerywał.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2011-08-19 15:13:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
A co wg. Ciebie mam napisac? Przedstawilem jak to wyglada i swoja opinie. Jak cos chcesz to pytaj, a jesli chcesz informacje ze zrodla to ksiazka nagi wojownik.
Jak dla mnie ten filmik wyglada dobrze.

Zmieniony przez - namtar w dniu 2011-08-19 16:39:31

http://www.youtube.com/watch?v=SkQH1jELNCY
Nowa Prawica - manifest programowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Te poręcze plus 70-kg-maskara dla stawów!...Mi od patrzenia coś strzeliło Za co Ty im to robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz w ogóle nie robię poręczy to była tylko jednorazowa próba na potrzebę kategorii,aby pokazać że nie koniecznie trzeba być strongmanem i ważyć 115kg aby coś takiego zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja ostatnio trochę zmieniłem swój trening i dodałem jedną,ciężką siłową serię.Muszę nabrać trochę mocy żeby była większa lekkość na drążku.Zauważyłem na filmie że moje tempo jest dwa razy wolniejsze od czołówki i wygląda jakbym się strasznie męczyłWszyscy zawodnicy skończyli podciąganie w przedziale 55-70sek.Załamałem się też lekko po próbach na jednym ręku...Myślałem że od kąta 90-stopni dam radę 1-2 razy a tu się okazało że brakuje siły.Zastanawiam się tylko czy 1-seria w tygodniu to nie będzie mało.Może dodać drugą?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium