SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265437

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz - ja wczoraj zrobilem sobie podciąganie podchwytem i muszę powiedzieć że na pierwszą serię zrobilem 28 x , a na drugą serię po 5 min. odpoczynku zrobilem 29x. To jest ciekawe, bo podchwyt trenuję tylko 1 raz w tygodniu i nieżle mi to poszło. Jak bym wypoczął to napewno 30x bym wytargał. Poźniej zrobiłem w seriach 200 pompek i 120 brzuszków.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja teraz podchwyt trochę zaniedbałem,ale zawsze robiłem 1-2 powt. mniej niż w nachwycie. No to znowu sprawdziła się Twoja metoda wstępnego zmęczenia i dobrego rozgrzania mięśni. Jest to dobra metoda jak jest skuteczna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
wszsytko jest skuteczne do pewnej granicy :) prawdziwe schodzy zaczynają się gdy sie chce poprawić wyniki ponad 40 powtórzeń :)

Zorientowani jesteście ile w tym konkursie extremepullup jakie tam wyniki mają ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Ja teraz podchwyt trochę zaniedbałem,ale zawsze robiłem 1-2 powt. mniej niż w nachwycie. No to znowu sprawdziła się Twoja metoda wstępnego zmęczenia i dobrego rozgrzania mięśni. Jest to dobra metoda jak jest skuteczna :)

Na mnie działa za każdym razem. Gdy robię maxa w podciąganiu, to wiem że po krótkim odpoczynku za 5-10 min będzie 1-2 powt. więcej.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
wszsytko jest skuteczne do pewnej granicy :) prawdziwe schodzy zaczynają się gdy sie chce poprawić wyniki ponad 40 powtórzeń :)

Zorientowani jesteście ile w tym konkursie extremepullup jakie tam wyniki mają ?

Mateusz - ten chyba widziałeś.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
wygląda na to, jak się nie poprawią, że ich skompromituje :) chyba, że ten powyższy filmik to nie jest ich najlepszy wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
wygląda na to, jak się nie poprawią, że ich skompromituje :) chyba, że ten powyższy filmik to nie jest ich najlepszy wynik.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ile oni mają kont na tym youtube że sobie porobili tyle głosów na tak xD (Głosy na tak: 288 Głosy na nie: 0 na 4138 wyświetleń) gościo widać żę się bardzo stara, drążek do podciągania to ma fssiuowy, na normalnym wykręcił by lepszy wynik. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
ile oni mają kont na tym youtube że sobie porobili tyle głosów na tak xD (Głosy na tak: 288 Głosy na nie: 0 na 4138 wyświetleń) gościo widać żę się bardzo stara, drążek do podciągania to ma fssiuowy, na normalnym wykręcił by lepszy wynik. :)

Zgadza się Mateusz. Ja podglądając ich , widzę że każdy z nich i ty też mają skrzyżowane nogi z tylu przy podciąganiu. Wlaśnie ja jeszcze ze skrzyżowanymi nogami rekordu nie biłem, dlatego muszę popróbować.

Ale na niektórych filmach oni mają malo głosów na tak, zauważyleś to.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ciekawe czy na zawodach będą musiały być nogi idealnie proste, ja napewno dam radę, chociaż to napewno niewielkie utrudnienie jednak jest, ja sobie wiele tym nie pomagam że nogi mam lekko ugięte, myśle że to róznica jednego powtórzenia :) dla podciągających się technicznie podciąganie z nogmai wyprostowanymi to jest prawdziwy szok i ja im współczuje że muszą technikę swoją przestawiać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium