SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265334

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
bieganie, trening uchwytu, podciąganie z obciążeniem, pompki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
oby przyjechali :) mam plan jak zrobić super formę do zawodów :)

Kurde Mateusz nie denerwuj mnie - Dawaj ten plan.

Kurde czemu ja mam zawsze tak daleko na te zawody. Kiedyś najbliżej ode mnie były 55 km w Zielonej Górze.
Teraz do wszystkich zawodów mam około 400 km.

Tak niemogę się już doczekać regulaminu na zawodach, czy to będzie tylko popłoch, czy naprawdę siłowka.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
bieganie, trening uchwytu, podciąganie z obciążeniem, pompki.

trening uchwytu, podciąganie z obciążeniem, - to właśnie wykonuję w codziennych treningach, ale biegania nie robię - a wiem i duzo słyszałem że poprzez biegi jest lepsza forma.
Ja zamiast biegania właśnie dodałem basen i takie inne wydolnościówki.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-czyli taki trening ogólnorozwojowy.Też mi się wydaje,że to dobra metoda :)

Mariusz-siłówka będzie na bank.Okaże się już za 4-tygodnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
bieganie by spalić z 1 kg tłuszczyku, niby nie wiele ale w drążku to jest kilka powtórzeń więcej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja tez już nie biegam,ale dodaje rowerek stacjonarny....Dziś grałem trochę z młodym Mateuszem w piłkę-takie małe cardio sobię zrobiłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mam nieraz właśnie momęty załamania - tak jak dziś, czułem się obrzarty - forma na 3/4 , nic mi nieszło, czułem się jak nowicjusz. Nie mogłem dobrze jednej seri zrobić 20 podciągnięć siłowych to był dla mnie koszmar. Dopiero później się rozbujalem.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-każdy ma takie momenty kryzysu,ale właśnie cała umiejętność tkwi w ich przełamywaniu.Nie jest to proste,ale trzeba się starać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ja też bardzo nisko z formą upadałem, ale to wszystko jest pozorne, zależy od dyspozycji danego dnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium