SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265445

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
To widzę że robisz straszną siłę! Taki niski zakres powtórzeń?.Jesteś już jednak dobrze rozgrzany.Ja robię jedną serie z 30kg-jak już pisałem.Od przyszłego tygodnia dodam jeszcze parę.Nie mogę się powstrzymaćBędę je jednak robił w zakresie 8-4powt.Niżej to się trochę boje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz to nie tak,ja po prostu nie mam jakiegoś szczegółowego planu i tak jak Ty trenuję intuicyjnie w zależności od samopoczucia i chęci czasem zaczynam od drążka i robię w zależności od ciężaru z 20kg powyżej 10 ruchów lub z 30kg poniżej 10x tak że nie ma reguły.Zdarza się też że w ogóle drążka nie robię ale górny wyciąg z przodu progresją zawsze.A to że ostatnio robiłem drążek w zakresie od 3 do 1x to dlatego że byłem już mocno zmęczony po wyciągu i wiedziałem że na większej ilości ruchów nie dałbym rady więc sobie odpuściłem i poszedłem tylko na ciężar.Nie zapytałeś o bramę ale Ci pokażę jak to ćwiczenie wyglądało



Zauważyłeś te linki co ma przyczepione od dołu?,więc robiłem coś podobnego,tylko że przy bramie nie mamy drążka i nie za bardzo to rusztowanie od niej pasuje jako uchwyt do łapania bardzo obciąża nadgarstki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ładnie się koleś rzuca..To ćwiczenie to trzeba robić chyba z suspensorem na "torbę"..Brrr...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No chociaż tą linkę miał z boku,ale i tak się można chyba ładnie poobcierać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jak już kiedyś zauważyłeś on się nie podciąga tylko to wygląda jak pierwsza faza wejścia siłowego,ja zaś do taśm od dolnych bloczków zakładam haki i zaczepiam za pas i normalnie się podciągam w pionie bez odchylania do tyłu jak on-przynajmniej tak mi się wydaje bo nie widzę się z boku.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2011-09-02 12:16:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Niby coś innego.Takie urozmaicenie treningu.Ja nie mam możliwości korzystać z takiego sprzętu.Chociaż pewnie mam,ale nie chce mi się chodzić na siłownie..Ty na pewno wykonujesz to ćwiczenie lepiej technicznie.Ten koleś to raczej techniczna masakra,ale pewnie o takie wykonanie mu chodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
w jakim sklepie kupić sznurek do podciagania z obciązęniem? mechaniczny z narzędziami czy jakiś ogrodniczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Można kupić łańcuch metalowy.Jan Łuka mówił coś o lince alpinistycznej na której robisz supełki.Ja mocuje swój baniak bezpośrednio do pasa.Nie jest za wygodnie,ale jakoś się trzyma.Ty też mówiłeś że masz swoją metodę z trzymaniem sztangi łamanej na stopach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no tak do stóp najlepiej ale chce spróbować waszym sposobem do pasa gdyż tak będzie na zawodach. już linke kupiłem, zaraz ide na siłwonie i podziele się wrażeniami.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium