SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265312

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mam straszny bul odcisków na łapach, ale jakoś się podciągalem, muszę tydzień teraz w rękawiczkach sie podciągać.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-no już jest blisko magicznej granicy 50-powt.

Ja dziś zrobiłem już ostatni trening obwodów.Najszybszy zrobiłem w ok.2:25 i myślę że jeszcze bym z tego urwał,ale już na razie to odpuszczam.Teraz czas na przyblok nad drążkiem-zobaczymy jak to pójdzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
Witam wszystkich :)

Widzę że wciąż ta sama gwardia na forum i dobrze :) zapewne sporo fajnych postów mnie ominęło obiecuje wam że wszystko sobie przeczytam kiedyś ze spokojem :)Jeśli chodzi o mnie to tak ćwiczę w każdy wolny czas reszta to praca...
Przez co czuje się trochę wyczerpany pociesza mnie to że jeszcze miesiąc i kończe robote myslę że ok 10 dni wolnych sobie zrobie przed zawodami w Pabianicach ,aby wypocząć,przygotowac się i co ważne zrzucić te pare kg :) pracuje na kuchni.

PS:Mateusz ,Łukasz fajnie będzie was znów zobaczyć tak jak i innych zawodników ćwiczcie ,ćwiczcie do zobaczenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
- no tym moim telefonem nie najlepsza jakość wyszła, nastepnym razem cyfrówką nagram,

- Mariusz a dlaczego nie mozesz przyjechać do Pabianic ? Napewno wysokie miejsce byś zajął, postępy robisz przecież bardzo duże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no Daniel ostro się tam podciągaj :) ja już szykuje formę Ty też szykuj :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Szczerze Mateusz i Łukasz jestem w stanie na dzień dzisiejszy zrobić 50x technicznie, i czuję jeszcze pod kopytem moc, ale chciałem powoli sie rozwinąć, żeby przystosować mięśnie do większej i jeszcze większej pracy. Zaczełem się podciągać technicznie jakieś półtora miesiąca temu z kopniakiem przez Marka, bo cięzko mi było się za to zabrać, bo czułem jakiś lęk przed tymi technicznymi, ale w sumie dobrze że mnie kopnąl, bo przynajmniej wystartowałem. Pierwszy film jakieś półtora miesiąca temu zaczelem od 33x, no i co parę dni dodawałem 2-3 powt. i już mam zaliczone 46x. Obiecałem tutaj ze do końca kwietnia zrobię 50x, ale na pewno bedzie szybciej, bo widzę że juz jestem w stanie tyle zrobić. Ostatni film z 50x technicznie pokaże wam już niebawem i to będzie koniec pokazywania dalszych moich umiejętności. Resztę zachowam na MP.

Tak bardzo bym chciał się z wami spotkać już na Pucharze w Pabianicach i o tym dosłownie marzę , chcial bym wziąść też udział dlatego żeby zobaczyć i oswoić się z atmoswerą.
Ale nie mogę przyjechać, bo rodzina, praca i czuł bym się nieodpowiedzialny, gdy bym przyjechał. Może kiedyś się to zmieni to będę jeździł na wszystkie imprezy.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No to dogoniłeś Mateusza i faktycznie widać po filmie ze stać Cię na więcej bo 40 zrobiłeś w jednym ciągu prawie jak Mateusz bo On 41.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Panowie rozmawiałem z organizatorem, można będzie się bujać przy podciąganiu w Pabianicach, jakbym zachował swoją technikę to już na starcie byłbym przegrany (wyniki mogą dochodzić nawet do 70 powtórzeń), niestety ale muszę się dostosować, od jutra zaczynam inne treninigi podciągania. Nikt nie będzie mi wmawiał, żę w Międzyzdrojach wygrali najlepsi. (bo tak twierdzi organizator). Mówił jeszcze, że każdy co chce startować musi przysłać zgłoszenie, ja już swoje wysłałem.

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2012-03-25 22:47:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Mariusz - zakładająć, że zrobisz ponad 50 powtórzeń technicznych ile jesteś w stanie zrobić podciągnięć siłowych na maxa, rekordowo. Jestem ciekawy o ile powtórzeń więcej można tym sposobem wyciągnąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
No to dogoniłeś Mateusza i faktycznie widać po filmie ze stać Cię na więcej bo 40 zrobiłeś w jednym ciągu prawie jak Mateusz bo On 41.

No Marek, ale zobaczysz jak teraz Mateusz wystartuje w technicznym, to tylko kurz na ekranie będzie widać.

Mateusz tu Ci przyznam rację, nie wygrali najlepsi, bo prawda jest taka ze techniczne podciąganie ządzi, a silowe podciąganie się tam d la nikogo nie liczy. I to trzeba w koncu zrozumieć. Ja zawsze powtarzam, że techniczne podciąganie też trzba umieć, bo jak wpadniesz miedzy wrony to musisz krakać tak jak i one.....

W życiu nigdy nie interesowało mnie podciąganie techniczne. Dopiero od półtora miesiąca zaczełem to przerabiać za kopniakiem przez Marka i w półtora miesiąca doszedłem do takiego wyniku.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium