SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265442

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No ciekawe,ale zaczynam lekko w to wątpić:) W Międzyzdrojach było nas 15-u i kwalifikacje były. Byłaby trochę lipa jakby nas nie było przynajmniej 10-u...w Ustroniu w zeszłym roku było nas 8-u...oby nie było powtórki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Panowie , Dzisiaj się znów na drążku bawiłem.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-bardzo to jest widowiskowe.Jeszcze dodać podciąganie na jednym ręku i laski można rwać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-bardzo to jest widowiskowe.Jeszcze dodać podciąganie na jednym ręku i laski można rwać!

Ha, ha, ha,ha, - z tymi laskami to dobre.
Łukasz - Trenuję cały czas, myślę że będzie jeszcze lepiej. Czuję coraz to więcej mocy.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-05-01 21:39:54

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
po zawodach spróbuje, bardzo mi się podoba to ćwiczenie, no i super wykonanie Mariusza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816


Informacje dla startujących: W biurze zawodów (nr2) czekają regulaminy ,z którymi trzeba się zapoznać i podpisać. Każdy ze startujących otrzyma stroje startowe i bony na posiłek, który będzie można zrealizować w stołówce (nr6.) Nie zapomnijcie o obuwiu sportowym i dokumencie potwierdzającym tożsamość.Zawodnicy Podciągania na Drążku procedura tak jak wyżej, zaczynamy zawody o godz 14.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
już się nie mogę doczekać zawodów :) no to bardzo miło z ich strony, że będzie co jeść, bo podróz to zwala z nóg czasami, po zawodach kupie jakieś % to już calkowicie fajnie będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Łukasz, Daniel jak tam forma, będzie lepiej jak ostatnio ? :) jeśli o mnie chodzi to nigdy nie byłem tak dobrze przygotowany, z tym że technika mi szfankuje, ale jak będzie trzeba może uda mi się w miarę łądnie podciągać. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-te % brzmią dobrze :)-ale ja chyba przyjadę samochodem.Zastanawiałem się nad pociągiem,ale musiałbym najpierw dotrzeć pociągiem o 8:30 do Wawy zachodniej i tam by pociąg startował chyba 9:35 a w Pabianicach by był jak sprawdzałem o 12:13.Trochę sporo kombinacji a wcale by nie wyszło taniej a i czas podróży dwa razy taki.

Co do formy to u mnie tak raczej bez szału jak teraz patrzę :)Coś mi się ostatnio w te upały ciężko ćwiczy.Dziś robię ostatni trening taki na 80% procent i regeneracja,bo jakiś taki chodzę obolały ostatnio i skurczę mnie trochę łapią.Muszę sobie chyba kupić magnez i potas :)Na zawody jednak jestem dobrze nastawiony,będzie na pewno dodatkowa mobilizacja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ja właśnie będę jechał tym sprzętem co zląduje na 12:13 :) na miejsce dojde w 10-15 minut, więc i tak będę bardzo wcześnie. Ja dzisiaj jedną 100 % serię zrobiłem, a następne dni to po 1 serii na 60 % :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium