SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265423

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
W lato próbowałem się trochę pobawić z piłka do koszykówki, ale byłem po treningu trochę juz zmęczony , mimo wszystko nakręciłem filmik który mi się nie podoba i go zlikwidowałem.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Konik-to z tą oponą od traktora widoczną na filmie próbowałeś się podciągać?-ona chyba sporo waży?

Taki chwyt też chyba warto wypróbować? Zawsze coś innego?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ten mieszany chwyt, fajny jest, właśnie zrobiłem 2 seryjki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No i jak wyszło? Ja też spróbuje na dniach tak dla urozmaicenia Trzeba chyba wymieniać ręce co serię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix - No to właśnie z tą oponą co tam stoi. Ważyłem tą oponę na wadze tej małej ,,łazienkowej'' i ona waży 54-55 kg.
Wtedy jeszcze miałem tylko jeden drążek ten wyższy i za cholery nie mogłem sobie dać rady z wejściem na taborety żeby złapać się drążka. Kurde, ale w następnym roku na pewno spróbuje na tym niższym niedawno dostawionym.

Co do podciągania zmiennym chwytem , może powiem tak , nie mam ujęte to w treningach w moim ,, Rozkładzie Jazdy'' , ale często to wykorzystuje w nauce moich nowych,,wygibasów'' - typu Muscie upy tym chwytem , przejście z wymyku pod drążkiem na wymyk itd;

Dzisiejszy mój trening poranny..
Rozgrzewka.
1. Trzy serie po MAX razy nachwytem do klatki.
2. Trzy serie podciągania nachwytem do karku i do klatki.
- Tu chodzi mi o to że podciągałem się do karku 10x i nie zeskakując z drążka resztę podciągnięć na maxa jechałem do klatki.
3. Trzy serie na wyciągu ( Sciąganie drążka górnego) na przemian - raz do klatki, raz do karku. - Ciężar dopasowany do 12-13 powtórzeń.
4. Około 300 pompek wszelkiego rodzaju .

Trening Poobiedni.
Muscle ups różnymi chwytami z przeskokami z drążka większego na mniejszy.
Wymyki z przejściami pod drążkiem różnymi chwytami.
Przewroty przez plecy z pełnego siedzenia na drążku.
I wiele innych ćwiczeń co moja teściowa zamyka oczy.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
To widzę że stosujesz sporą różnorodność i objętość ćwiczeń.Dwa treningi dziennie,ale to chyba nie codziennie? To już by był "profi-level"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Dwa treningi to stosuję tylko w niedzielę , a w tygodniu to tylko jeden po obiedzie, właściwie teraz między jesienią, a zima to jest ciężka sprawa, bo na dworze zimno , muszę więcej elementow robić na siłowni.
Jestem też w trakcie ustawienia ,, Rozkładu Jazdy'' do Wiosny.
Wprowadzę dużo zmian w treningach - Bo treningi Zimą, a latem to są dwie strony medalu.
Moja forma w okresie letnim zawsze była świetna, a zimą niestety zawsze jest 20% słabsza i tak jest od lat.
Niektórzy mówią że w zimie im się lepiej trenuję - kurde ja już nie wiem od czego to zależy.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Co do tych treningów zimą i latem to raczej sprawa indywidualna.Wydaje mi się że zależy to też od warunków do treningu.Jak ja bym miał zimą ćwiczyć drążek na dworzu to też wołałbym go ćwiczyć wisną i latem

Ja mam tak że zimą dobrze mi się ćwiczy,bo ćwiczę cały czas w domu.Za oknem zimno i ponuro więc jest spoko.

Latem to ogólnie jest większa chęć poćwiczyć na dworzu niż w domu,ale nie mam gdzie...Ogólnie latem troszkę gorzej mi się ćwiczy,bo lepiej wyskoczyć sobie gdzieś nad wodę,poleżeć i napić się piwkaTeraz wiosną i latem przy treningach utrzymuje mnie tylko termin zawodów i chęć dobrego występu-bez tego byłoby ciężko..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Znalazłem fajny pokaz podciągania i dipsów z tego roku.

Rywalizowały dwie pary,ale pokazana jest tylko jedna.Dziewczyna zrobiła 54-dipy i podciągnęła się 39-razy..! Gość zrobił 57-dipsów,ale podciągnął się 27-razy i przegrał w łącznej sumie powtórzeń!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
wow :) ta gościówka wymiata, przegrał bym z nią w dipsach :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium