SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265391

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
mnie tam każda technika rózna od podciągania technicznego bawi, więc jak chcą niech robią rózne utrudnienia :) a nawet jak najwięcej utrudnień, takie podciąganie z zatrzymaniem dla tych co się podciągają technicznie (nabierają szybkości za pomocą nóg) to masakra naprawde, nie dość że siłowo to z zatrzymaniem, wszyscy poza nielicznymi wyjątkami by się obsrali xD

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2012-04-28 14:15:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Też tak myślę,ale to jest duża szansa dla nas :) Mi to bardzo odpowiada,bo co nie nadrobię ilością,to nadrobię techniką :) Ja zrobię 20-kilka i Robert zaliczy mi wszystkie a ktoś zrobi 30 a zaliczone będzie miał 18...-to po co tak robić? Lepiej zrobić mniej,ale bez uwag u Roberta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Łukasz to jest podciąganie na ilość a nie na to kto najładniej zrobi :) nie koncentruj się tak bardzo nad techniką bo mniej dużo zrobisz, musisz dostosować się do innych zawodników, ja się wyparłem ostanio w MIędzyzdrojach się nie dostosowałem i teraz żaluje jakbym bujnął 2 powtórzenia wtedy miałbym zapewne podium, chwyt miałem jeszcze bardzo silny, ale na siłowe podciągnie to było już za mało siły na techniczne myśle że by się dało. Teraz jakby było techniczne np. w PAbianicach mogę zrobić 35 siłowo a następnie okolo 15 technicnzych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-no może i masz rację.Trzeba będzie wyczuć po eliminacjach na co pozwala sędzia i próbować lekko naginać przepisy :) Oby nie był zbyt rygorystyczny,bo będzie ciężko z tym oszukiwaniem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
każdy sędzia zwraca na jakiś element szczególną uwagę, Pan Robert lubi jak broda jest wyrażnie ponad drążkiem. Właśnie o ten element miał do mnie pretensje po jednych zawodach, i faktycznie słusznie, bo robiłem wtedy jakoś bardzo chaotycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No ciekawe jak to będzie. Za tydzień dokładnie o tej godzinie będziemy już pewnie znali zwycięzce.Ta broda nad drążkiem jest jednak ważna.Na pewno będzie jeszcze kontrola wyprostu rąk-strasznie jestem ciekawy tej pauzy :) No i zobaczymy jak będzie kontrolowany ten "ruch tylko w pionie"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No to jest wszystko ciekawe. To wychodzi na to że to będzie podciąganie siłowe z 1 sekundą na dole.




Ale znajdą się na pewno kombinacje wyciągnięcia większych powtórzeń, np; minimalnie bujnięcie całym cialem łącznie z nogami.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz- na pewno będzie kombinowanie,ale raczej podejrzewam że będzie podciąganie z tą pauzą.Zobaczymy jaki Robert będzie miał humor podczas zawodów,może będzie przymykał oko na pewne rzeczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Lukasz - jeszcze jedno do Ciebie - jeżeli będziesz sie trzymał zupelnej oryginalności , czyli idealne podciągniecia z totalnie prostymi nogami, to możesz zginąć i zrobić kilka powt. mniej. Przyjdzie następny zawodnik , ktury malo trenuje i nawet może być lepszy od Ciebie, bo będzie kombinowal w technice kturą opanował na treningach. Zapamiętaj - ludzie nie śpią tylko się w tym specjalizują. Moim zdaniem to trzeba trenować wszystkie techniki podciągania i być na wszystko przygotowanym.

Nigdy nie patrzcie na moje blędy, bo piszę klawiaturą szybko i nie chce mi się poprawiać..............

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Moje dzisiejsze inverted rows. Nawet mi się podoba to ćwiczenie :) Są różne odmiany.Im drążek wyżej a nogi niżej tym jest łatwiejsze.Ja byłem prawie w poziomie,bo nogi miałem na pufie :)



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium