SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265269

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Wymachy nóg? To mają być prawidłowe podciągnięcia

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64
Witam po jak zwylke dłuższej nieobecnosci, panowie i panie , wspominałem wczesniej ze mam dwie niespodzianki, pierwsza jeszcze pozostanie tajemnicą, a druga to ;
ten rok prawdopodobnie bedzie przełomowy dla "sportowego podciagania" , poniewaz odbędzie sie dużo zawodów w tej "dyscyplinie" , najblizsze to :
- 3 maja Łabiszyn- zawody odbędą sie obok Pucharu Świata Strongman !!! (o zawodach strongman w Łabiszynie mozna poczytać w chyba ? pażdziernikowym nr. sdw.
-7,8 czerwiec Babi most, bedzie to Festiwal sportu,siły,sprawności,urody i sztuki. zawody w PND beda 8.06

Ale najlepsze jest to że to tylko poczatek liczba zawodów w PND w tym roku moze dojsc do 10!!! włacznie z mistrzostwami Polski na poczatku sierpnia w miedzyzdrojach.
O pozostałych terminach napisze pózniej, jak równiez o programach danych imprez.
Prawdopodobnie wszędzie regulamin będzie podobny,zamieszcze go juz niedługo.
pirat5 dzieki za filmiki, czemu naszgo mistrza nie ma na tej liscie nie wiem ale kazdy sie zgodzi ze byc powinien, i to oczywiscie na 1 miejscu.
ten od pompek to jakis zart, co do matta Bogdanowicza, to PND w jego wykonaniu jest idealne !!! , i kazdy kto ma pytanie jak wyglada poprawne PND?, czy mozna sie bujac? niech obejży ten film.
Matt z tego co widze bez problemu zrobi bez limitu czasowego ok.55,moze 60 rur , osobiście nie lubie PND na czas -1 min., z bardzo prostego powodu minuta ma 60 sek. ile razy na sek. jestes w stanie sie podciagnać? 1? 1,1? tak krotki czas nie pozwala na wykorzystaniu w pełni swoich umiejętności, dlatego ja jestem za PND bez limitu czas. mozna robic na 100% siły- oczywiscie nie schodzac z drazka,jednorazowo, tak jak na zawodach.
Zastanawia mnie to czy matt- Mateusz Bogdanowicz nie ma przypadkiem Polskich korzeni?



<<<-Liczy się szerokość->>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2864
Witam wszystkich fanów PND, ja również interesuję się tym sportem,w odpowiedzi na pytania jak zwiększyć ilość podciągań chcialbym wam polecić mój system zwiększania wytrzmałości mięsni, ze szczegółowa rozpiską dla grzbietu (konkretnie właśnie PND), dla zainteresowanych zarzucam linkiem:
https://www.sfd.pl/temat385242/
będzie mi miło jeśli ktoś zechce wypróbowac opisany trening, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
witam wszystkich:) jak tam wasza forma:)? raku jedziesz na jakies zawody:)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64
hej, matkus, 3 maja łabiszyn 100% ja , mam nadzieje że i ty bedziesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
to ja tak bede na 60 % :) jak bede jechal to napisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64
jak sie uda beda super nagrody, jak bedziesz chciał wiedziec co i jak to daj znac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
spoko:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11
HM panowie a jak sie będę podciągał tak jak wy mówicie bujając się to się nie liczy?? Bo mam 16 lat i od 1 roku tak robie i jeśli było by to złe to tragedia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64
nietety, bujanie odpada, obejzyj film na stronie 19 zamieszczony przez pirata o macie(?) bogdanowiczu, to zobaczysz jak to sie robi idealnie.

Na www.strongman.pl jest juz film z Mistrzostw Polski w PND - Miedzyzdroje 2007!!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium