SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265202

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
moim zdaniem powinno się patrzeć tylko na ten ciężar doczepiony, gdyż ktoś niby cięższy 2 razy ale ma powiedzmy z 2 razy większą siłe, to powinno się mniej więcej równac.





Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2011-08-29 16:35:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
wstawie niedlugo więcej muscli, robiłem już sporo więcej, to nie jest mój rekord, a nagrywałem dopiero dzisiaj. dzięki Tobie właśnie spoglądałem na te ręce żeby prostować :) bardzo dużo daje te pokladanie się na drążku, myśle ze w niedlugim czasie jak nie będzie kontuzji dojde do 40 muscli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Powinno Ci się udać.Ile razy w tygodniu trenujesz te muscle?Jedną serię do wyczerpania czy więcej?Teraz trenujesz tylko muscle czy też podciągasz się wytrzymałościowo?Jak ten trening muscli wpływa na Twoje podciąganie wytrzymałościowe? Zrobiłem sobie takie małe 100-pytań do Matkusa....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
muscle up dopiero zaczalem cwiczyc(jakiś tydzień temu - zawsze 3 serie na maksa, staram się codziennie, bywało nawet, że wychodziło 6 seri bo 3 rano 3 wieczór), wczesniej bardzo sporadycznie cwiczylem muscle up. Podciągania jako takowego nie cwiczę, nie widzę potrzeby bo się w muscle up podciąganie zawiera. jak ten trening wpływa na podciąganie wytrzymałosciowe to się okaże w przyszłości, po 1 tyg ćwiczeń nie jestem w stanie zupełnie nic powiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
To sporo robisz tych muscli,ale jak Ci wchodzi i się regenerujesz to spoko.Ja kiedyś ćwiczyłem na drążku 3 razy w tyg. a teraz zmniejszyłem do 2-razy.Robię jednak na jednym treningu trochę więcej serii.Zazdroszczę Ci tych drążków,bo u nas takich nie ma i nie mogę tych muscli spróbować...Ja teraz skupiam się na utracie wagi...Jeżdzę sporo na stacjonarce.Już 2kg.mam mniej .Jeszcze ze 2 i będzie ok.Próbuję też trochę z podbijaniem nogami i robię zwisy na przedramiona.Dodałem też jedną serie z 30kg.baniakiem dla nabrania mocy i nawet mi się podobaPowiem Ci że to podbijanie też trzeba umieć zrobić...Ja myślałem że machnę byle jak i będzie z 5-6powt.więcej a tu lipa...Dodałem ledwie 2 powt.,ale trening czyni mistrza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396



Mateusz świetna robota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No Matkus jeszcze raz Gratki dla Ciebie.Ja znalazłem fajny filmik.Gość ma 70-lat!Ciekawe czy my w Jego wieku będziemy w takiej formie?

[url]

[/url]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ja będąc młody nie potrafie tych elementów co ten dziadek :)pewnei czlowiek całe życie cwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
To jest dokładnie tak jak Mateusz pisze,gość nie wytrenował tego teraz tylko ćwiczył całe życie i zwyczajnie trzyma formę i niską wagę.Też nie umiem tych ćwiczeń co on ale jeżeli dożyję takiego wieku i będę zdrowy i szczupły to parę muscli i podciąganie powinny być nadal w moich możliwościach

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2011-08-30 10:47:40
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium