SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265444

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jarek to powyżej to jest najgorszy rodzaj pseudo podciągania w stylu "wyginam śmiało ciało lub bujanie na ekranie" dajmy sobie spokój z takim badziewiem i nie pokazujmy tego tutaj.
Lepiej zobacz konkurencję dla Ciebie z za granicy




Zmieniony przez - drazekm w dniu 2011-12-25 18:29:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No Właśnie Maruś chciałem ten film pokazać Jarusiowi, ale on mnie wyprzedził i zrobił dokładnie taki sam filmik i aż mnie to zdziwiło bo jest identyczny - ten facet też świętuje na drążku. Jarek miał przez święta siedzieć na dupie i odpoczywać, a on siedzi, ale na drążku ha, ha

Jaruś - ja właśnie się zajełem tym podciąganiem z bujaniem, ale to tylko tak dla mnie, żeby w razie czego jak znajdę się na MP to żebym umiał się podciągać, bo wiesz jak wpadniesz między wrony to musisz krakać jak i one ha,ha

Ja dzisiaj przesiedziałem na dupie, ale za to jutro spróbuję Jarusia wyczynu, bo też mi się to spodobało...

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No rzeczywiście te butterfly pull-ups są skuteczne,ale wyglądają tragicznie..:) Chyba bym nie chciał tego oglądać na M.P...,choć na treningu jak ktoś ma warunki to można się pobawić.

Co do tych "choinek"- to fajny trening jest.Już to kiedyś stosowałem,ale z dłuższymi przerwami.Robiłem to metodą mjr.Armstronga czyli 1-powt. x 10-sek.Teraz też będę okresowo wplatał to sobie do treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Patrzcie jak mi się dzisiaj nudziło.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
drazekm
Jarek to powyżej to jest najgorszy rodzaj pseudo podciągania w stylu "wyginam śmiało ciało lub bujanie na ekranie" dajmy sobie spokój z takim badziewiem i nie pokazujmy tego tutaj.
Lepiej zobacz konkurencję dla Ciebie z za granicy






Marek widziałem ten filmik już... rywalizuję z IRONL00 w Christmas Tree Hard Mode to muszę być na bieżąco

Co do takiego podciągania to też nie za bardzo mi się podoba, ale jest skuteczne i jesli jest zgodne z regulaminem to może ktoś tak wygrać nawet MP.

No Konik miałem mieć przerwę w święta ale się nie udało, bo LOO mnie zmotywował i postanowiłem spróbować jeszcze raz Hard Mode nawet po wczorajszej kolacji

Zrobiłem 15 serii w południe i zobaczyłem, że bateria mi padła w aparacie [przerwało nagrywanie po 12 seriach]. Wk..iłem się, ale odpocząłem i spróbowałem znowu...

Chciałem go pobić ale się nie udało... było za gorąco, bolał odcisk po piątkowych 500powtórzeniach a może jeszcze nie odpocząłem po poprzedniej próbie więc tylko wyrównałem. Mówi się trudno, nie będę się usprawiedliwiać

Wiem, że On i tak planuje to pobić na dworze a ja już raczej nie dam rady dużo więcej zrobić w domu, ale ogólnie to fajnie się rywalizowało


Zmieniony przez - jarek2806 w dniu 2011-12-25 21:35:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mam pytanko - czy dostaliście taki artykuł od YT ?, żeby zarabiać na swoich filmach. Bo korci mnie żeby tam się zalogować - twierdzą że za reklamy umieszczone na filmach można zarabiać kasę. Co wy na to.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Mam pytanko - czy dostaliście taki artykuł od YT ?, żeby zarabiać na swoich filmach. Bo korci mnie żeby tam się zalogować - twierdzą że za reklamy umieszczone na filmach można zarabiać kasę. Co wy na to.

Dostałem,ale nie wiem na czym to polega i nie zdecydowałem się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
konik506
Mam pytanko - czy dostaliście taki artykuł od YT ?, żeby zarabiać na swoich filmach. Bo korci mnie żeby tam się zalogować - twierdzą że za reklamy umieszczone na filmach można zarabiać kasę. Co wy na to.


ja tam właśnie się zalogowałem z kilka miesięcy temu, sęk w tym że filmików typu podciąganie prawie nikt nie wyświetla, na tym niestety nie da się zarobić. Ludzie wolą oglądać bawiące się kotki od filmików na drążku :)może gdyby się udało wypromować filmik co by miał z milion wyświetleń to by się zarobiło troszke, ale to bardzo mało prawdopodbne żeby tak się udało :)Mariusz jak masz jakiegoś pieska lub kotka i coś potrafią to do dzieła, może zarobi coś dla Ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
hmm, ja wlaśnie się zalogowalem , ale dzięki za rady. Zobaczymy co to bedzie.

Dzisiaj miałem trening dosyć mocny , ale co z tego , po treningu zjadłem znowu wiadro żarcia.

Jaruś - teraz tak rób jak w tym filmiku.




Zmieniony przez - konik506 w dniu 2011-12-26 17:02:25

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Kiedyś miałem taki film co miał dużo wejść i głupich komentarzy może pamiętacie 26x nachwytem w ujęciu tyłem dużo ludzi wchodziło na niego bo miniaturka była z plecami tyłem miał przeszło 17 tys. wejść ale go usunąłem i niestety nie mam kopii :(
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium