SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265211

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
to wychodzi na to ze można na Twoim przykładzie poprawiać życiówki w sprintach biegając tylko długie dystanse

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
QUEBLO
to wychodzi na to ze można na Twoim przykładzie poprawiać życiówki w sprintach biegając tylko długie dystanse

nie wszystko co czarne jest czarne, a to co białe jest białe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Teraz ja wam coś powiem.
Podciąganie do Karku jest to ćwiczenie które najrzadziej trenuję , praktycznie jak i gdy mi strzeli do głowy to dziesięć razy się podciągnę.
Rok temu strzeliło mi do głowy żeby zobaczyć ile faktycznie się podciągnę do karku - wynik był 20x.
Trening przez cały rok był ten sam - jak mi się przypomniało to zrobiłem jakąś tam serię do karku. Minoł rok i sprawdziłem moje umiejętności w postępach w podciąganiu i wynik mi skoczył z 20x na 25x.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Oto te dwa listy z rożnicą niecałego roku.






Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
konik506
Teraz ja wam coś powiem.
Podciąganie do Karku jest to ćwiczenie które najrzadziej trenuję , praktycznie jak i gdy mi strzeli do głowy to dziesięć razy się podciągnę.
Rok temu strzeliło mi do głowy żeby zobaczyć ile faktycznie się podciągnę do karku - wynik był 20x.
Trening przez cały rok był ten sam - jak mi się przypomniało to zrobiłem jakąś tam serię do karku. Minoł rok i sprawdziłem moje umiejętności w postępach w podciąganiu i wynik mi skoczył z 20x na 25x.


wniosek może być tylko jeden, podciąganie to ćwiczenie angażujące wiele partii mięsni i dlatego jeżeli ktoś regularnie ćwiczy, wyniki się podnoszą mimo braku treningu w kierunku tego ćwiczenia co właśnie pobija się rekord.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184
Też się z tym zgodzę że można podnieść wyniki w danym ćwiczeniu wcale go nie robiąc a ćwicząc jakieś podobne. Mało tego od siebie dodam że moje wyniki na drążku potrafią urosnąć samoczynnie wraz z przyrostem masy ciała! Ważę 90kg, taki zonk jest spowodowany najwyraźniej tym że przez wzrost pomimo tak dużej wagi nie jestem jeszcze za bardzo rozbudowany.

Zmieniony przez - DAJUSDDQ w dniu 2011-11-27 00:07:21

Zmieniony przez - DAJUSDDQ w dniu 2011-11-27 00:07:40

no pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Z taką determinacją należy ćwiczyć :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Liczą się chęci...,ale widać że ma trochę pojęcia robiąc powolne opuszczania Będzie z Niej jeszcze "drążkowiec"

Tutaj też jest fajny konkurs-dziewczyny są super!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ta ruska też wymiata...




I tu ta sama.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mocna jest! U nas jest taka jedna która mogłaby z Nią rywalizować-tylko coś mało się ostatnio udziela..

Kurde ale ten nachwyt na szerokość barków to dla mnie masakra! Jak się tak kiedyś podciągałem to czułem tylko m. ramienno-promieniowy-strasznie mnie palił! Kompletnie nie czułem wtedy pracy najszerszego grzbietu i dlatego zrezygnowałem z tego chwytu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium