SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265424

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
No ten koleś jest bardzo mocny,ale jak pokazałeś mało Ci do niego brakuje.Widać przy wadze 92kg. też można się sporo podciągać.Widziałem jeszcze jego podciąganie 5x63,5kg i 2x75kg...To już tylko jego rekordy są dla Ciebie wyzwaniem,bo nasze raczej nie


jego rekordy są dla mnie wyzwaniem, ale nie bede was i siebie oszukiwał, brakuje mi do niego bardzo dużo :) skoro gość ma 92 kg i tak zapodaje to wy też możecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No niby można się ładnie podciągać ważąc nawet 92kg,ale jak tak uważam że lepiej ważyć i dżwigać siebie trochę mniej niż trochę więcej.

Ja się jaram od wczoraj moimi nowymi przenośnymi poręczami.Rano je pomalowałem-właśnie schną.Jutro zaczynam śmigać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mateo - widziałem tego gościa już nie raz, ale skoro on śmiga 12-powt. z 45-kg, to ty na pewno śmigniesz 8-10 pow. Po prostu zobacz jaki ty jesteś zaj**isty.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix


Ja się jaram od wczoraj moimi nowymi przenośnymi poręczami.Rano je pomalowałem-właśnie schną.Jutro zaczynam śmigać!




poręcze dobra sprawa, śmigaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
konik506
Mateo - widziałem tego gościa już nie raz, ale skoro on śmiga 12-powt. z 45-kg, to ty na pewno śmigniesz 8-10 pow. Po prostu zobacz jaki ty jesteś zaj**isty.


spróbuje się z obciążeniem + 45, ale to nie w tym tyg, zobaczymy ile mi brakuje do tych amerykańców całych :), w czwartek zrobie + 30, tak jak planowałem, więc + 45 to następny tydzień będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Fajnie że chcesz się brać już za najlepszych.Masz szanse go za jakiś czas dogonić a nawet przegonić.Koleś jest w moim wieku więc masz nad nim kilka lat przewagi:)Te jego filmiki są chyba z lipca.Ciekawe w jakiej teraz jest formie.Zastanawiam się też czy nasz Jan Łuka coś jeszcze ćwiczy pod kolejny rekord na drążku?-bo coś o Nim ostatnio cicho.

Co do poręczy to już nie mogę doczekać się jutrzejszego treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
A co powiecie na taki trening? Tu już trzeba mieć super wydolność.Może też warto spróbować?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix - Ja już to próbowałem, no i to jest naprawdę super, ale trzeba mieć zarypucką kondyche. Ogólnie dobre na kondycję i świetnie dotlenia płucka.

A, jak tam twoje poręcze, dają radę , czy się już rozpadły ha, ha.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
o ten powyższy trening nie jest najgorszy, ale ja zawsze jestem zwolennikiem rozłożenia treningu na cały dzień, wydaje mi się że ćwicząc tak wszsytko na raz większe jest prawdopodobieństwo złapania jakiejś kontuzji, np. jakieś przeciążenia łokcia lub mięsni przedramienia. Wiadomo, stosując takie treningi jak ten gościo na filmiku, wytrzymałośc się szybko poprawi. Ja już kilka razy próbowałem tak ćwiczyć, prawie zawsze mnie coś rozbolało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ten trening z filmiku to raczej właśnie taki kondycyjny.Ja jak ćwiczyłem trochę MMA to mieliśmy taki element budowy kondycji,ale zamiast podciągnięcia był mocny wyskok dosiężny.

Co do poręczy to są kosmiczne! Wytrzymają chyba ze 200kg,ale oczywiście nigdy tego nie sprawdzęZrobiłem sobie dziś rano 3-serie z 6kg.przy pasie.Ogólnie jestem z nich bardzo zadowolony.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium