SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265410

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-dokładnie.Nie chciałem tego pisać,ale te M a W,to też jest spora różnica:)W-są sporo trudniejsze :)

Queblo-a Ty jakie robiłeś? Zaliczyłeś W-6 ze swoim maksem poniżej 30-powt.?? Musisz to chyba nagrać,bo jesteś w takim razie fenomenem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ja robiłem tak; 1-2-3-4-5-4-3-2-1-2-3-4-5-4-3-2-1

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-czyli wybrałeś łatwiejszą wersję M.Spróbuj 5-4-3-2-1-2-3-4-5-4-3-2-1-2-3-4-5-różnica jest znacząca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-czyli wybrałeś łatwiejszą wersję M.Spróbuj 5-4-3-2-1-2-3-4-5-4-3-2-1-2-3-4-5-różnica jest znacząca :)

No właśnie Łukasz - teraz to do mnie dotarło na 100%, dlatego wyjaśniliśmy sobie to teraz, z resztą mowiłem że nie przywiązywałem wcześniej do tego uwagi.
Najpierw jednak muszę zrobić te 50/100 w 5 min., bo inaczej nie będę sobą i szlak mnie trafi.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
eeee
jeśli Wy macie takie problemy z W-5/W-6 to albo ja kurde cos źle robie albo nie wiem o co chodzi.
a robię na pewno "W",wg opisu lukixa,żeby nie było(przy W-5,nawet nie pomagałem sobie ciałem, przy W-6 już pod koniec niestety nie udało mi sie upilnować)...

może faktycznie sie nagram,tylko musze dorwać jakąś lepszą komórę od mojej,bo nie wiedziec czemu na moim ericssonie c902 nie moge nagrywac filmików dłuższych niż 25sekund...

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2012-02-13 21:45:44

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
QUEBLO

może faktycznie sie nagram,tylko musze dorwać jakąś lepszą komórę od mojej,bo nie wiedziec czemu na moim ericssonie c902 nie moge nagrywac filmików dłuższych niż 25sekund...

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2012-02-13 21:45:44

Może masz ustawiony limit dla mms lub email,ewentualnie za mało pamięci w telefonie więc trzeba wybrać opcje zapisu na karcie pamięci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 638 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10832
Witajcie!Jakim chwytem podciągnę się więcej razy?Trenuję już rok(splity partia 1 x tygodniowo) w tym drążek i zawsze nachwyt. Tylko mam problem bo drążek jaki mam nie jest szeroki(taki będzie na egzaminie do którego się przygotowuję) coś na wzór tego http://sapsp.edu.pl/popup.php?m=galleryA&id=817 .
Nachytem i podchwytem robię podobną ilość powt ale zastanwiam się jaki chwyt sam mi w przyszłości większą ilość powt?Tzn które mięsnie lepiej przystosują się do pracy wytrzymałościowej(bo wiadomo podchwyt to w dużej mierze biceps,a nachwyt to juz bardziej plecy). Przy nachwycie mam jeszcze taką uwagę, że podczas górnej fazy powtórzenia strasznie mi się męczą ramiona(nie plecy) i mam większą trudność w dociągnięciu brody za drążek - przy szerszym chwycie tego nie ma ale nie mogę tak szeroko chwytać bo na egzaminie nie ma tak szerokiego drążka.

Grajcie pięknie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
OLE12345
Witajcie!Jakim chwytem podciągnę się więcej razy?Trenuję już rok(splity partia 1 x tygodniowo) w tym drążek i zawsze nachwyt. Tylko mam problem bo drążek jaki mam nie jest szeroki(taki będzie na egzaminie do którego się przygotowuję) coś na wzór tego http://sapsp.edu.pl/popup.php?m=galleryA&id=817 .
Nachytem i podchwytem robię podobną ilość powt ale zastanwiam się jaki chwyt sam mi w przyszłości większą ilość powt?Tzn które mięsnie lepiej przystosują się do pracy wytrzymałościowej(bo wiadomo podchwyt to w dużej mierze biceps,a nachwyt to juz bardziej plecy). Przy nachwycie mam jeszcze taką uwagę, że podczas górnej fazy powtórzenia strasznie mi się męczą ramiona(nie plecy) i mam większą trudność w dociągnięciu brody za drążek - przy szerszym chwycie tego nie ma ale nie mogę tak szeroko chwytać bo na egzaminie nie ma tak szerokiego drążka.

Koledzy już udzielili Ci odpowiedzi na stronie 141
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
OLE12345-Zadawałeś już to pytanie 29-stycznia...Jeśli odpowiedz Cię nie satysfakcjonuje,to spytaj w innym dziale lub idż do wróżki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
OLE12345 - ty jakieś może u(od)żywki stosujesz że nie pamiętasz?. Spytaj co Innego?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium