SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265389

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Powiem Ci Matkus że ten koleś robi na mnie lepsze wrażenie choć Jan Łuka zrobił chyba 10-kg więcej.Myślę że on też bardzo szybko zrobi powyżej 100 kg.Co do Jana to nie podoba mi się ten jego chwyt i wydaje mi się że nie robi tych powtórzeń z pełnego zwisu.Na pewno nie czeka w nim pół sekundy jak gość na filmie.

[url]

[/url]

Na tym filmie ma niby 70-kg,ale podczas podciągania ze 105-107 kg. ma taką samą technikę.Widać na filmie że te powtórzenia nie są takie lużne jak u Amerykanina.Takie jest moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
to był tylko jego trening, a nie pokaz bicia rekordu, z pewnością zrobiły by z pełnego zwisu i dużo dużo więcej niż Amerykaniec :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ciekawe ile Amerykaniec będzie robił w wieku J.Łuki...? Może 150kg.albo 0kg...-bo rozlecą Mu się stawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
to proste:) napewno mniej niż teraz robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ciekawe,ale Jan Łuka może to i jemu nie można odbierać.Ostatnio oglądałem filmiki z Rosji.Zdziwiłem się że ci starsi już goście robią super wyniki w idealnym stylu.Są bardzo wytrzymali.To jest chyba sport dla weteranówTaka super wytrzymałość chyba przychodzi z wiekiem?

[url]

[/url]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
A co powiesz Matkus na taką technikę.Już chyba był jakiś filmik z tą techniką w tym temacie.Sporo jest takiego podciągania w necie no i wyniki całkiem dobre.Mi się to średnio podoba,ale widzę że takie podciąganie jest skuteczne i można przy odpowiednim treningu dołożyć kilka ładnych powtórzeń.Ciekawe czy na zawodach byłoby coś takiego dozwolone.Na poprzednich chyba było bo nikt nie omawiał techniki i nie było żadnego regulaminu?
Fajnie się koleś cieszył na końcu-jest Mistrzem



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
co roku robi się więcej, także pewnie jak dojde do 60 lat to bede mocny jak ten rusek z filmiku
o takie na przemian ręce to oszukane podciaganie jak dla mnie xD

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2011-11-10 23:03:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Może do naszej 60-ki będzie to sport olimpijski?Albo już wcale nie będzie zawodów...Ciekawe czy starczy zaparcia tyle lat do treningów?-nie będzie łatwo
Co do zawodów to FSSIU jest 4-grudnia w Pabianicach.Ma być Mass Wrestling,Strong Family i Freestyle Football.Podciągania brak-ciekawe dlaczego? Szkoda bo miałbym dość blisko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
napewno będzie tam drążek znając życie ;):) chcesz miec pewność to napisz do organizatora, ja tam nie pojade bo mi się nie chce, a i bez formy jestem xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No ciekawe,ale chyba by napisali w planie zawodów?Po co mieliby to ukrywać..? Miałbym dość blisko,ale te 100 km. by się uzbierało.Jak Ty nie jedziesz to po co ja mam tam jechać?-bez formy jesteś lepszy jak ja w formieNic tam trzeba sobie ćwiczyć i czekać do wiosny.Jak nie to dopiero do Ustronia i Międzyzdrojów.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium