SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265207

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Podciąganie do karku 26x, ale to już bardziej technicznie.

W ogóle z pnd to jest tak-efekt wizualny zależy od ujęcia kamery i im bardziej z przodu tym mniej widać ruchy ciała a po skosie odwrotnie wszystko jak na talerzu.Podciągałem się tak samo jak rok temu tylko że nie wiedziałem jak szeroko złapać stąd te poprawki w trakcie,wiem że podbijałem kolanami ale chciałem przecież poprawić swój rekord.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No , nareszcie zrobili mi komputer. Wysiadla karta graficzna, zapłacilem za kartę 289 zł i naprawione.

Marek - ja Cię doskonale rozumię.

Ja dzisiaj wolne od wszystkich treningów, bo już mi skóry na rękach brakuje.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no pięknie się bawią pięknie z tymi musclami :) koleś wyższa półka, ale poziom wcale nie jakiś kosmiczny :)fajnie to u góry miał ten włącznik do zaliczania powtórzeń :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Sprawdzałem czasy Mariusza i Jarka w muscle ups i widać że jedynie Jarek miałby szanse wyrównać się lub wyprzedzić o 1 ruch tego gościa a z tego co pamiętam Ty muscle rozłożyłeś sobie w znacznie dłuższym czasie,więc poziom raczej jest dla nas z wyjątkiem Jarka jak najbardziej kosmiczny.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-03-27 18:42:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
16 muscle ups w minutę, z całym szacunkiem Marek, ale mam wrażenie że mnie prowokujesz :) oczywiście, że ten wynik jest w moim zasięgu :) no ale teraz mam inny trenning i nie zamierzam nikomu nic udowadniać, dopiero po Pabianicach będą mógł się w to zabawić,
Mój dzisiejszy trening:
- 5 podciągnieć technicznych (1 seria)
- 10 podciągnieć technicznych (2 seria)
- 20 podciągnieć technicznych (3 seria)
- 30 podciągnieć technicznych (4 seria)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja dziś robiłem podciągania techniczne ze wstępnym zmęczeniem.Też już się z tym pogodziłem,ale nie ukrywam że po cichu myślałem,że organizator zdecyduje się jednak na podciąganie siłowe :)
Trening:
Rozgrzewka-5-min rowerek+rozgrzewanie wszystkich stawów.
1-seria-20 sek.przytrzymania
2-też 20 sek.
3-10 sek.
4-10 sek.
5-bez przytrzymania.
6-zwis na maksa.
Dwa ćwiczenia na brzuch.
Po treningu 20-min. na rowerku.

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-03-27 19:23:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
podzielę się z wami opinnią co do podciągnięć technicznch, w moim przypadku mięsnie pracują tylko w 50 % w stosunku do siłowego podciągniecia, ale żeby nie było tak pięknie, organizm ma wiadomą ilość energi, żeby rzucać tak energicznie nogami pochlania jej bardzo dużo, wydaje mi się że można organizm przygotować na taki wysiłek, aczkolwiek to trzeba czasu i wielu ciężkich treningów, więc tutaj ukłan szacunku dla Mariusza któremu widać siły do podciągnieć technicznych nie braknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mateusz zwyczajnie przypomniałem sobie ten film https://www.sfd.pl/PODCIĄGANIE_NA_DRĄŻKU_JAKO_SPORT-t318129-s44.html  wiem że celowo się na nim nie spieszyłeś ale mimo to ja już mam takie podejście do sprawy że nie uznaję tylko pisanych przechwałek,zawsze musi być dowód lub proponuję ugryźć się w język lub dać sobie po łapach aby nie pisać takich rzeczy jak nie ma się odpowiedniego filmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no tak właśnie widziałem Łukasz, że bliżej Ci do siłowego podciągania, niż do technicznego, napewno będą i zawody w podciąganiu siłowym, to wszystko zależy od sędziego, a często sędziowie się zmieniają, więc nigdy do końca nic nie wiadomo jak to będzie, ja też miałem nadzieje, że będzie siłowe podciąganie, miałem też zamiar nie zważając na nic podciągać się siłowo, ale jednak zmieniłem zdanie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium