SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265237

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dzięki Jarek. Dobry dzik z tego gościa.Tyle powtórzeń w takim wąskim nachwycie.Ten drążek,to mógł sobie jeszcze niżej powiesić Jak patrze na jego filmy,to widzę że rośnie drugi Nirose :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
lukix
Dzięki Jarek. Dobry dzik z tego gościa.Tyle powtórzeń w takim wąskim nachwycie.Ten drążek,to mógł sobie jeszcze niżej powiesić Jak patrze na jego filmy,to widzę że rośnie drugi Nirose :)


No bardzo dobry jest i ładnie daje na tych poręczach

Ja dziś spróbowałem podciągania z podbijaniem. Dość dawno tego nie robiłem bo ciągle treningi z obciążeniem, ale postawiłem sobie za cel pokonać 40x Mariusza i jakoś zrobiłem 42x. W piwnicy trochę ciemnawo, ale coś tam widać

Jak popracuję trochę nad tą techniką albo wymyślę coś lepszego to myślę, że powinienem dojść do 50 powtórzeń.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No daje radę w podciąganiu i to jeszcze węższym nachwytem. Przedramie silne i wytrzymałe.

Dzisiaj Niedziela i naprawdę miałem sobie zrobić całkowitą przerwę od drązka, no i udało mi się to do 18 godziny.
Niewytrzymałem i zrobiłem sobie trening.
1. 15x Muscle ups.
2. 12x Muscle ups.
3. 10x Muscle ups w odstepach co 10 minut.
4. 15x podciąganie nachwytem
5. 15x podciąganie nachwytem
6. 15x podciąganie nachwytem w odstepach co 3 minuty.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Jaruś zaskoczyłeś mnie , bo odrazu na pierwszy raz zasadziłeś 42 powtórzenia, to wychodzi na to że ja jestem tchórz, bo jak wcześniej mówiłem bałem się że coś się we mnie urwie. Stać mnie na wiecej i też staram się dojść do 50x.

Filmik twój rowniez mnie zaskoczył he, he, bo na początku nie wiedziałem co się dzieje he, he, myślałem ze to jakiś pajak rzucający się w pajeczynie he, he. Techniczne podciąganie na pierwszy raz zaliczyleś pozytywnie i jestem godzien stawić ci czoła , ale powoli.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
konik506
Jaruś zaskoczyłeś mnie , bo odrazu na pierwszy raz zasadziłeś 42 powtórzenia, to wychodzi na to że ja jestem tchórz, bo jak wcześniej mówiłem bałem się że coś się we mnie urwie. Stać mnie na wiecej i też staram się dojść do 50x.

Filmik twój rowniez mnie zaskoczył he, he, bo na początku nie wiedziałem co się dzieje he, he, myślałem ze to jakiś pajak rzucający się w pajeczynie he, he. Techniczne podciąganie na pierwszy raz zaliczyleś pozytywnie i jestem godzien stawić ci czoła , ale powoli.


No pierwszy raz bez obciążenia... bo przeważnie raz w tygodniu robię takie coś z obciążnikami[+4kg] na nogach po treningu brzucha tak ok.33-36powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No ładnie Jarek wychodzi Ci to techniczne podciąganie.Ja nie jestem jeszcze taki płynny i elastyczny na drążku,ale popracuje jeszcze nad tym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jarek te 42 pnd zrobiłeś z biegu i widać że nie na maksa więc jest Was teraz wspaniała trójca Ty,Mariusz i Mateusz a my z Łukaszem w ogonie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-ale teraz jest większa motywacja.My też dołączymy do elity i będziemy robić 40+
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dla mnie byłaby motywacja gdyby koledzy robili 34 pnd,ale niestety tak duża przewaga działa na mnie odwrotnie. Dzisiaj zrobiłem sobie 2 sprawdziany,pierwszy zaraz będę wrzucał na YT i dam link a drugi to ponownie podciąganie siłowe i w tym ostatnim bez poprawy tak jak za pierwszym razem 21x.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
Dla mnie byłaby motywacja gdyby koledzy robili 34 pnd,ale niestety tak duża przewaga działa na mnie odwrotnie. Dzisiaj zrobiłem sobie 2 sprawdziany,pierwszy zaraz będę wrzucał na YT i dam link a drugi to ponownie podciąganie siłowe i w tym ostatnim bez poprawy tak jak za pierwszym razem 21x.

Marek- pierwszy zaczełeś wrzucać Podciąganie Techniczne i to mnie tak najbardziej zmotywowało, bo ciężko mi to było zacząć, bo mialem jakiś lęk przed tymi technicznymi, a teraz czuje się w tym jak pączek w maśle, chociaż nie nawidzę takiego podciągania. Dlatego też nie chcę wrzucać na YT publicznie, bo mi wstyd za taką trzepawkę. Ale chcę to ogarnąć do końca , bo wiem że to mi się kiedyś przyda.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium