SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265225

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
semper66
Witam, Mam do was wszystkich pytanie. Jezeli chce zwiekszyc ilosc podciagniec nachwytem to,opuszczac sie z ciezarem czy cos innego ?

To wyszczególnij nam czy ty dopiero zaczynasz, czy już podciągasz się jakieś 10x. Bo nie wiemy od czego zacząć.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 63
cwicze juz 7 miesiecy na silowni a dopiero od 3 na drazku. na cwiczenia jestem w stanie poswiecic 3-4 h na tydzien. narazie podciagne sie z 4-5 razy nachywtem. nie zbty zadawalajacy wynik jak na taki staz ale to przez moja wage pewnie 90 kg. probowalem z ciezarami ale tylko opuszczanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix

Mam takie pytanie? Uważacie że każdą serię trzeba robić do załamania czy może trzeba robić 1-2 powt.rezerwy?-to jest mój odwieczny dylemat?Czytałem wiele artykułów i opinie są podzielone.


najlepiej to chyba mieszać, raz tak raz tak :) ja tak kombinuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Matkus-Ja raczej staram się robić do momentu aż nie mogę zrobić następnego powt.Lubię czuć trening,lubię jak trochę boli.Wykonuję jednak nie więcej jak 7-serii na jednym treningu i lubię po nim trochę odpocząć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Sempler66- może ten Blog Ci coś pomoże.
http://cwiczenianadrazku.bloog.pl/?ticaid=6c867 

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
matkus1
lukix

Mam takie pytanie? Uważacie że każdą serię trzeba robić do załamania czy może trzeba robić 1-2 powt.rezerwy?-to jest mój odwieczny dylemat?Czytałem wiele artykułów i opinie są podzielone.


najlepiej to chyba mieszać, raz tak raz tak :) ja tak kombinuje


Ja tak samo jak matkus, czasami robię na maxa a czasami zachowuję trochę sił jak mam jeszcze kilka serii do wykonania; jak ostatinia to na maxa.

Nie wiem czy widzieliście tego gościa z USA...Podoba mi się jego balans, kontrola ćwiczeń i niesamowita siła (czytałem, że waży ok 86kg więc nie tak mało; jest byk):





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dobry dzik! Strasznie silny! Na tym autobusie i tej tablicy od kosza...-też lekko zwariowany Mi się to w bańce nie mieści jak można takie rzeczy wytrenowaćJednak najbardziej to zazdroszczę tych placów do ćwiczeń-ja widuję tylko takie w internecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
jarek2806

Nie wiem czy widzieliście tego gościa z USA...Podoba mi się jego balans, kontrola ćwiczeń i niesamowita siła (czytałem, że waży ok 86kg więc nie tak mało; jest byk):


no gośćio pólka światowa w dwóch elementach bartendaz :) no i do tego robi wszsytko bardzo płynnie, co w bartendaz jest bardzo trudne, bo te ćwiczenia tak wysysają siłę, że tylko najlepsi panują nad tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja odkopałem ciekawy temat-może go jeszcze nie widzieliście.

Chodzi o 1 M.P w podciąganiu które odbyły się 14.maja 2006r...w Teatrze Roma!-tego to tam jeszcze nie grali

Brało w nim udział 5-zawodników...w tym 2-Austriaków i jeden Białorusin.

Klasyfikacja końcowa

1 - Mateusz Sirak- Polska

2 - Igor Signiewicz - Białoruś

3 - Alex Purżel - Austriia

4 - Andreas Purżel - Austriia

5 - Dariusz Tomaszewski - Polska

Mateusz Sirak wygrał z wynikiem 27-powt.







Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium