SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265390

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-dokładnie,bo to dopiero zawody są wyznacznikiem poziomu umiejętności zawodnika.Pokazują jak radzi sobie z presją,ogólnym stresem,niedogodnościami technicznymi drążka itp.No i oficjalny wynik uznany na ogólnopolskich zawodach przez sędziego ma dużo większą wagę jak prywatnie nagrany filmik na siłowni czy w domowym pokoju... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
zapomniałeś dodadać o wyczerpującej podrózy na drugi koniec polski, a poza tym w 100 % popieram to co napisałeś. w domu można sobie zaliczać powtórzenia, a może być tak że sędzia połowę takich by zaliczył tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No tak ta podróż bardzo męcząca i ma wpływ bardzo na formę.Ja w Międzyzdrojach bardzo to odczułem i zrobiłem wynik o kilka powtórzeń gorszy niż w Ustroniu.Najlepiej jechać dzień wcześniej i normalnie przespać noc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ja też nienawidzę podciągania technicznego, dlatego wcześniej nigdy nie trenowałem. Trenuję dopiero od miesiąca. Ale obiecałem filmiki to pokazuję.
Przed chwilą bylem na drążku i też się trochę zdziwiłem, bo zrobiłem 5 Muscli podchwytem, chciałem zobaczyć jak to jest. Nawet to udokumentowalem kręcąc z komurki, zaraz wrzucę...

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Strasznie przerywa z mojej komurki i dzisiaj nie wrzucę. Jutro zrobię nowe Mu na cyfrówce...

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
lukix
Daniel-na Jego kanale nie ma filmiku z jednym maksymalnym powtórzeniem,ale 3 razy ze 102 kg,to by pewnie poszło ze 120-125kg.-tak mi się wydaje :)

A u Ciebie jak forma? 40-powt. będzie w Pabianicach? Ćwiczysz w domu czy na siłce? Napisz coś więcej o swoim treningu :)


jak forma u mnie nie rozwijam się szybko ,bo na razie u mnie 40% to praca z 55% sen i reszta ,a dosłownie 5 % to trening.pomimo to czuje że forma idzie powoli,powoli do przodu :)

Jeśli chodzi o mój przyszły wynik na Pabianicach to nie powiem Ci że podciągne się tyle czy tyle nie wiem na jakim drążku będziemy się podciągać przez który chociażby kilka razy mniej można się podciagnąć wogole to boli mnie prawa ręka przez co nie mogę jej wyprostować do końca więc może być róznie nie zaliczą kilku powtórzeń .

Na siłkę nie chodzę ,w domu rzadko ćwiczę na drążek chodzę do lasu ćwiczyć tam jest klimat:)a Ty jak oceniasz swoje szanse Łukasz w Pabianicach i gdzie ćwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dobrze że tylko przez jedną stronę trwało podziwianie przez Was tego murzyna,zachowujecie się niepatriotycznie :) tak jakby byli tylko amerykańcy i ruskie a przecież równie dobrze Mateusz mógłby mieć za...iste filmy z pnd z obciążeniem.Ja zrobiłem swoją robotę w dipsach z obciążeniem więc kiedyś ludzie mogliby zobaczyć pnd z dużymi ciężarami w wykonaniu Polaka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Daniel-co do moich szans w Pabianicach,to raczej środek stawki mnie zadowoli.Na razie na więcej nie będzie mnie stać.Taki mniej więcej wynik jaki Ty osiągnąłeś w Międzyzdrojach mnie zadowoli :)Jeśli chodzi o trening,to ćwiczę w domu.Co do drążka,to myślę że będziemy podciągać się na tym samym co ostatnio :) Nie sądzę żeby tak co rok zmieniali sprzęt :)

No Mateusz tez by mógł sadzić solidne filmy z obciążeniem.Ten film z 30-kg. już jest dobrą torpedą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
drazekm
Dobrze że tylko przez jedną stronę trwało podziwianie przez Was tego murzyna,zachowujecie się niepatriotycznie :) tak jakby byli tylko amerykańcy i ruskie a przecież równie dobrze Mateusz mógłby mieć za...iste filmy z pnd z obciążeniem.Ja zrobiłem swoją robotę w dipsach z obciążeniem więc kiedyś ludzie mogliby zobaczyć pnd z dużymi ciężarami w wykonaniu Polaka?


Dla mnie to nieważne czy to Murzyn, Amerykanin, Chińczyk czy Polak. Ten gość waży ok.100kg i podciąga się 3x102kg - on może i jest z innej planety. Interesuje mnie podciąganie a nie kolor skóry czy narodowosć. Tak samo zachwycałbym się filmem Polaka tylko nikogo z takim obciążeniem nie widziałem.[Niby jest Jan Łuka też ok 100kg podchwytem ale nie znalazłem takiego filmu].

Tutaj macie Łotysza - Konstantinovs 55podciągnięć technicznych przy wadze 122kg - wynik świetny albo... powinienem być patriotą i napisać że się buja i nie podziwiać gościa?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jarek-co do tego Łotysza,to szacunek,że chce mu się przy takiej wadze "wygłupiać" na drążku,ale to wykonanie to już masakra...Nie chciałbym czegoś takiego widzieć na zawodach.On odbija na górze prawie metr od drążka....

Ja też uważam że sportowca należy podziwiać za poziom sportowy a kolor skóry i narodowość jest bez znaczenia.Fajnie jakby byli Polacy o takich umiejętnościach.Może się takiego doczekamy :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium