SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265300

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Możesz nagrać,ale wiem o co Ci chodzi-a próbowałeś od razu łokcie na zewnątrz? Mi się wydaje że tak jest płynniej i szybciej a ten ruch do przodu a potem na boki,to trochę strata czasu.Chociaż Ty nadrabiasz to swoją wielką mocą podciagania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
łokcie na zewnątrz bez żadnego cudowania robie częściej , ale uważam że szybciej można się podciągać tym sposobem o którym, teraz mówię, trochę bardziej obciąża łokcie i mniej męczy mięśnie, ale kto by tam patrzył na obciążenie stawów na zawodach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dokładnie.Jako starszy Pan będziesz może czuł swoje łokcie,ale będziesz też patrzył na swoje puchary :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Panowie PRZECZYTAŁEM TO WSZYSTKO to co żeście tu napisali dopiero teraz bo dziś strasznie byłem zajęty chwilową zmianą dyscypliny na pływanie. - Kurde nowy regulamin jest całkiem przyzwoity i chciał bym żeby tak naprawdę bylo, bo w końcu można by to bylo nazwać prawdziwą konkurencją. Ja bym nawet dwóch postawil sędziow konkretnych ze świata takich co się naprawdę znają na drążku (podciąganiu} i wtedy zobaczylibyśmy wartosć każdego ZAWODNIKA w PND.

Jeżeli naprawdę będzie podciąganie siłowe na PP i na MP , to teraz ,,Pierwsi będą ostatnimi''
I teraz nie chciał bym startować na zawodach jako pierwszy, żeby nie doszło do takiej sytuacji że pierwszy robi 15 PND od igly, a drugi po nim wali 30 trzepawek i mu też zaliczają. Już tego to bym nieprzeżył i od razu zmienił sport na szachy.

Ja teraz już niczego się nie boję - bo jestem nawet ,,dobry'' w podciąganiu siłowym jak i zarówno w podciąganiu technicznym.
Wytrenowałem sobie to wszystko z tego względu żeby mieć to wszystko w małym paluszku i iść przed siebie z uśmiechem.

Jeśli chodzi o orginalne podciąganie to;
Szerokość chwytu powinna być 2-3 palce dalej niś barki i ja taki najbardziej lubię.
Nogi w swobodnym ,,zwisie'' - Mogą iść cale w górę (bez podbicia ich i kolan), ale tylko przy końcowych podciągnięciach nie przekraczając pasa, bo jest to spowodowane wisiłkiem.
Broda oczywiście do drążka.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-pierwszy zawodnik w finale będzie miał przesrane,choć już pewnie przekonamy się trochę na eliminacjach na co Robert będzie pozwalał.Tak myślę że każdy będzie trochę kombinował i będzie próbował na maksa ten regulamin naginać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz - przydała by się taka ,,roszada'' wśród zawodników na zawodach. Każdy zawodnik przez sędziego był by konkretnie oceniony w PND. To by zaprocentowało dalszą poprawnością na kolejne zawody i dalsze lata. Tego właśnie chciał byk kiedy dożyć. Lecz wydaje mi się że to tylko jest zrobienie ,,wstrząsu'' żeby każdy zaczą się lepiej i poprawniej podciągać. W tamtym roku też był wywołany taki ,,popłoch'' przed zawodami, a pisało to w regulaminie i co z tego wyszło? ,,WIELKIE NIC'' - bo każdy był dalej ,,Banitą''.
Dlatego trzeba się przygotować zarowno w podciąganiu Technicznym jak i silowym. Najlepiej wystartować jako kolejny zawodnik tylko żeby nie być pierwszym, żeby wyczuć sytuację jak oceniani są zawodnicy, i wiedzieć jak podejść do podciągania.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-a ja myślę że będzie w tym roku dokładnie oceniane podciąganie siłowe przez Roberta.Mateusz pisał już jaki to będzie rygorystyczny sędzia.Jak już zdobyli się na regulamin,to będą się go trzymać.Co do zawodów w zeszłym roku,to żadnego regulaminu nie było,bo się nim przed zawodami interesowałem.Napisałem maila do organizatora i pytałem o technikę.Odpisał wtedy że podbijanie będzie dozwolone-i tak właśnie było :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No dobra - Doczekamy zawodów i zobaczymy jak to będzie, oby było poprawne ocenianie , bo na to cały czas czekam.

A to próba wykonania Muscle upów podchwytem.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Bardzo ładnie.Dla mnie to jak na razie jest czarna magia :)

Dzięki Łukasz - Te Muscle upy podchwytem to już nie należą do łatwego zadania.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium