SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265331

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
drazekm
Na razie nie mogę na świeżo bo zepsuję sobie drabinkę ale będę próbował po każdym treningu ile zrobię i ciekawe czy będzie poprawa,a gdy już odpuszczę drabinki z ewentualnego braku postępów to wtedy spróbuję na świeżo.


Całkiem nieźle 23powtórzenia po treningu Tylko jeszcze musisz popracować nad techniką pierwsze powtórzenia robisz siłowo a dopiero potem coś dołączasz[Ja przeważnie też tak robię]. Tak jak pisał Mariusz musisz bardziej kolanami podbijać to czujesz jakbyś latał nad drążkiem

Na bar-barians forum ruszyły nowe filmiki bo koniec lutego się zbliża:
Karl - 4m35s:




Naglis: Duf mu nie zaliczył bo jak napisał: niektóre podciągnięcia mają prawie kąt 45stopni na dole.




I upslol... Ten znowu nie prostuje rąk przy pompkach ale zaliczony czas3m15s [taki jak mój]:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jarek jak zakładałem profil na YT prawie 4 lata temu to miałem taki filmik z technicznymi 26x i było na nim przeszło 70 tys. wejść ale w końcu wkurzyły mnie ostatecznie głupie komentarze i usunąłem go.
Nie zależy mi na podbijaniu już na samym początku,zawsze staram się z początku w miarę prawidłowo i zależy jeszcze od zmęczenia więc jak będzie potrzeba to będę bardziej kombinował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ten pierwszy film z murzynkiem jest zarypisty, poprawność wykonywanych ćwiczeń w niecałe 5 minut jest imponująca. Jest to najlepszy film z poprawnością jaki widziałem mieszczący się w 5 minut.

Ten drugi filmik nie stety, ale nie dla mnie - jest całkiem DNO.

Trzeci film - wszystko jest robione od biedy żeby jak najszybciej.

Jaruś twój film z tych najszybszych filmów jest najbardziej prawidłowy i najlepiej mi się podoba. Moim zdaniem powinieneś wygrać i tu mówię serio.

Ja Jaruś na razie nie mam z czym podjeżdżać na te zawody - widziałeś mój film?
Odnośnie najbardziej prawidłowy filmik mieszczący się w 5 minut, to ten murzynek mi wpadł w oko.


Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-02-28 22:07:50

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Jaruś - ja jestem tego zdania że, twój film powinien wygrać w 50/100.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
konik506

Jaruś twój film z tych najszybszych filmów jest najbardziej prawidłowy i najlepiej mi się podoba. Moim zdaniem powinieneś wygrać i tu mówię serio.

Ja Jaruś na razie nie mam z czym podjeżdżać na te zawody - widziałeś mój film?
Odnośnie najbardziej prawidłowy filmik mieszczący się w 5 minut, to ten murzynek mi wpadł w oko.


No dzięki, ale tu też czas się liczy a nagród [chyba] nie ma.
Twój filmik pewnie, że widziałem - dobra robota, poprawna forma jeszcze sie zmieścisz w 5min

Dziś też nawrzucali filmików:
Antonio - 4m31s:




zeMrCEO z Malezji się nie zmieścił w czasie: 39 pullups - 97 pushups
http://www.facebook.com/photo.php?v=10151343568080576 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
I poprawki z Rosji:
Namor z 4m38s na 4m18s:




I Hunt z 3m12s na 2m57s(wiedziałem, że też będzie chciał zejść poniżej 3min:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=301566509906420 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dzisiejszy trening na "zakwasach" z trudnością się przemogłem i wyszło podobnie jak w poniedziałek z boku czasów napiszę ile wolniej z plusem i ile szybciej z minusem
1-4+1s
2-17 0s
3-28-1s
4-41-1s
5-56-3s
6-1.16-1s
7-1.37-4s
8-2.28+19s
9-3.49+26s
10-5.29+28s
11-7.17+14s
12-9.25-11s
13-11.30-20s
Po poręczach spróbowałem na maksa ale szło mi kiepsko i po 19 pnd odpuściłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek - Mi też najlepiej idzie w sobotę , Niedzielę i Poniedziałek. Poźniej w tygodniu to już odczuwam większe zmęczenie, bo to jednak w przypadku moim już od 5,33 jestem na nogach.
Np; dzisiaj próbowalem W-6 i kurde zdechłem na ostatnim slupku na 3-ce, a jak bym był wypoczęty to bym zdechł na ostatnim słupku na 4-ce . Nie dam rady zrobić W-6 , jestem jeszcze za słaby. Jednak te 10 sekund to za malo odpoczynku pomiędzy seriami.
Mój test z ,,W'' jescze się nie skończył, bo probę robiłem, ale się nie widziałem nagranego. Więc teraz sprobuję zrobić filmik z W-5 i najpierw zobaczę jak to idzie. Hmm, 10 sekund to strasznie mało, a czym dalej konca to czas szybciej leci.....

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No u mnie najwięcej siły jest w poniedziałek po weekendzie bo w sobotę i niedzielę nie trenuję a dziś jeszcze dodatkowo miałem trening później od 17 do 18 a to nie moja pora,najlepsza dla mnie godzina to ok.13.
Co do wstawania to jak mam dniówkę to wstaję o 4 w nocy.
Pisałeś kiedyś że lubisz podjeść na noc,to tak jak ja muszę sporo wsunąć przed snem bo inaczej mam problemy z zaśnięciem no i wiem że to się odkłada w oponkę ale niestety z burczącym żołądkiem to nie usnąłbym do rana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No wlaśnie Marek, bo z rana ma się najwięcej siły, a z rana zawsze jestem w robocie - dlatego najlepiej mi kręcić filmik w sobotę, niedzielę no i w poniedzialek.

Jutro Lee Wade i Jay wstawią nową propozycję ćwiczen na Marzec, ciekawe jakie będą , bo z chęcią może w sobotę-niedzielę sprobuję. Podobają mi się ich ćwiczenia, bo fajnie można się zmęczyć.... i kurde przynajmiej powiedzą prawdę i podsumują szczeże filmik.....

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium