SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265328

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-najpierw trzeba dotrwać do tych 2-minut... :)

Będziesz miał zadanie na Święta, a nie się objadać Jajami .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Powodzenia wszystkim,

Marek skoro preferujesz rywalizację przez filmki to nie wyłamuj się np., ja też mam bardzo słaby chwyt, ale nie widzę problemu żeby się sprawdzić a przy okazji poprawić swój chwyt :)





Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2012-04-05 19:56:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Obawiam się tylko jednej rzeczy,że po pierwszej maksymalnej próbie tak będą bolała skóra i odciski że następne będą ciężkie do wykonania :)U mnie tak raczej będzie,bo ja wszystkie próby robię w rękawiczkach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
Widze panowie że konkurs chcecie urządzić chętnie wezmę w nim udział jeśli mogę:)będzie to mój pierwszy filmik po za tym Łukasz pozamiatałeś mnie tym regulaminem tyle czasu podciągania jak to mówicie tym śmiesznym technicznym będę musiał zmienić nagle na siłowy ale nawet i dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
jeżeli mogę coś dorzucić do regilaminu to ja jestem za użyciem rękawic,czy magnezji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Daniel-no oczywiście Ty też do konkursu zwisu na drążku :) Ja też myślałem o tych rękawiczkach,ale już nic najwyżej zacisnę zęby i do przodu :)

Fajnie jakbyś wrzucił jeszcze swoją próbę siłową,bo nie wiemy na co Cię stać i nikt Cię jeszcze tak nie widział.Wszyscy widzieli jak się podciągasz,ale technicznie :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-04-05 21:28:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Daniel - Zapraszamy do zabawy. No twój pierwszy film będzie od wiszenia, w sumie i dobrze, bo jak byś miał zacząć od 30 podciągnięć to by to dziwnie wyglądało.

Daniel - kręć bez rękawiczek - dodatkowe utrudnienie, my będziemy bez rękawiczek.

6. Podpunkt -Przy bólu rąk dziwne i kwaśne miny jak najbardziej dozwolone.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no w sumie jak chcecie mogą być rękawiczki i magnezja ja nie mam nic przeciwko tylko wszyscy muszą się zgodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No to jak tak,to ja jestem jednak za rękawiczkami,ale teraz wszyscy muszą w nich być. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
W rękawiczkach jest większa przyczepność - no chyba że w szmacianych.
Ja jestem i będę robił bez rękawiczek.
Łukasz na zawody też weźmiesz rękawiczki ? - bądz twardy to tylko jeden filmik.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium