SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265214

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jarek-Ty to jesteś tytan treningowy :) Robić tyle roboty na treningu i to praktycznie codziennie.

Co do tych zakwasów,to chłopaki mylicie pojęcia :) Nie to że ja jestem jakiś filozof..:),ale nie można mieć zakwasów 3-dni po treningu...To jest bolesność mięśniowa czyli tzw.DOMS Kwas mlekowy osiąga swoje największe stężenie po około 5-7 min. po treningu.Po około 30-min. jest już w połowie zneutralizowany a po godzinie jego stan jest taki jak przed treningiem.Przeczytałem kiedyś taki mądry artykuł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
lukix
Jarek-Ty to jesteś tytan treningowy :) Robić tyle roboty na treningu i to praktycznie codziennie.

Co do tych zakwasów,to chłopaki mylicie pojęcia :) Nie to że ja jestem jakiś filozof..:),ale nie można mieć zakwasów 3-dni po treningu...To jest bolesność mięśniowa czyli tzw.DOMS. Kwas mlekowy osiąga swoje największe stężenie po około 5-7 min. po treningu.Po około 30-min. jest już w połowie zneutralizowany a po godzinie jego stan jest taki jak przed treningiem.Przeczytałem kiedyś taki mądry artykuł :)


Sorki,zacytowałem sam siebie przez pomyłkę :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-02-08 21:32:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Tutaj też wrzucają filmiki. Na tym pierwszym filmie gośc uciadł już na pierwszym kułku




Tu już lepszy.




Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-02-08 21:48:53

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-ten drugi koleś mocny.Ma bardzo ładne stylowo podciąganie.Ja podziwiam tych ludzi za pomysłowość w organizacji miejsc do treningów.Super sprawa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Jarek-Ty to jesteś tytan treningowy :) Robić tyle roboty na treningu i to praktycznie codziennie.

Co do tych zakwasów,to chłopaki mylicie pojęcia :) Nie to że ja jestem jakiś filozof..:),ale nie można mieć zakwasów 3-dni po treningu...To jest bolesność mięśniowa czyli tzw.DOMS Kwas mlekowy osiąga swoje największe stężenie po około 5-7 min. po treningu.Po około 30-min. jest już w połowie zneutralizowany a po godzinie jego stan jest taki jak przed treningiem.Przeczytałem kiedyś taki mądry artykuł :)

Dlatego ja zawsze zaznaczam w cudzysłów " ",zgadza się kwas mlekowy wydziela się na treningu i blokuje mięśnie no ale piszemy przecież tylko tak potocznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drążek zaskoczyłes mnie tymi pompkami na poreczach ku..a .46p -cos mi sie ubzdurało ,ze 30-pare,tego nigdy nie przeskocze

ps.Pieciol do mnie dzwonił na kom. :) latem bedzie w GD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-taka ilość dipsów mimo ciężaru jest ćwiczeniem wytrzymałościowym.Czyli pompki na poręczach wytrzymałościowo chce Ci się robić a do drążka wytrzymałościowo już Cię trzeba namawiać. :)

Na Fitstream młodziaki walczą już chyba o zwycięstwo.Ciekawy jestem 2-próby Deividasa Smailysa,bo wydaje się tam najmocniejszy.

Tutaj podejście Alexa.Ciekawe ile mu zaliczą?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Marek-taka ilość dipsów mimo ciężaru jest ćwiczeniem wytrzymałościowym.Czyli pompki na poręczach wytrzymałościowo chce Ci się robić a do drążka wytrzymałościowo już Cię trzeba namawiać. :)

No przecież zacząłem piramidki w pnd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium