SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265373

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Widzieliście te zawody? PP-Zielona Góra 2009r.Jak myślicie Bartek miałby zaliczone 29-powt.w Fitstream Competition?

http://www.strongman.pl/modules.php?name=Video_Stream&page=watch&id=138 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-"siłówki" spróbuję w sobotę i nagram próbę.Zrobiłbym to wcześniej,ale nie chcę mącić w moim planie tygodniowym:)

No Daniel widać ładnie zasuwa na treningach.Na filmiku z M.P zaczyna swoje show od 16:12 Podbijanie ma opanowane.Tylko się od Niego uczyć:)

Masz rację Łukasz , nie mąć sobie nigdy w planie, poprostu zrob kiedy Ci będzie najlepiej pasowalo.
Kurde - oglądałem poraz kolejny filmiki z MP i PP i tak sobie pomyślałem , że najlepsi robią od 40 - 50x , a ja kurde chcę zrobić na dzień dobry też 50x he, he, ale mam wyobraźnie Ale jak powiedziałem nie będę rzucał słow na wiatr i postaram się zrobić ile się da, no i oczywiście pokażę wam ten filmik.

Łukasz - mamy podobne wymiary w budowie ciała, podobny wzrost i podobna waga. Oglądalem Cię na MP i PP i zdaje mi się ze byś musial trochę brzucha zgudić, bo górę masz dobrą. Może mi się tylko wydaje przez tę twoją koszulkę - sam coś napisz...

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
jak tam, wysylaliscie filmiki do tych amerykańców ? jaki tam jest najlepszy wynik obecnie :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-co do mojej wagi i brzucha to cały czas idzie w dół:) Teraz ważę w granicach 75-76 kg. i tyle już będę starał się utrzymywać.Dla porównania w sierpniu na M.P-było 82 kg.Obecny trening z krótkimi przerwami na odpoczynek plus aeroby dają fajny efekt:)

Mateusz-W zawodach Fitsream prowadzi na razie Damien Longley z 32-powt.Ty masz szanse go spokojnie przegonić i wskoczyć na lidera:) Mariusz wysłał swoją próbę-22-powt.Ja to nie będę wysyłał,bo i tak nie mam szans się zbliżyć do najlepszych.Robię próbę w sobotę i jak będzie 20-powt. to będę happy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
obecnie to ja do 20 powtórzeń niedociągam tak się zaniedbałem, ale mysle że dam rade się przygotować i uzykać jakiś solidny wynik, bardzo inspiruje mnie taka rywalizacja. szkoda ze jestem kompletnie bez formy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-wejdż sobie w regularny trening i będzie dobrze.Do 12-lutego masz czas i możesz wysłać nawet 3-próby. Wiem że zrobisz tym sposobem powyżej 30-powt.i godnie zaprezentujesz nasz kraj! Jak to górnolotnie zabrzmiało.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
matkus1
obecnie to ja do 20 powtórzeń niedociągam tak się zaniedbałem, ale mysle że dam rade się przygotować i uzykać jakiś solidny wynik, bardzo inspiruje mnie taka rywalizacja. szkoda ze jestem kompletnie bez formy :)

Mateusz czegoś tu nie rozumiem ja przed wojskiem przez pół roku imprezowałem,piłem i w ogóle nie ćwiczyłem a mimo to w wojsku podciągnąłem się podobną ilość jak byłem w formie przed tymi balangami,jedynym wytłumaczeniem Twojej jak piszesz słabej formy może być spory przyrost wagi (chociaż nawet nie bo z 30kg podciągnąłeś się 18x) lub kontuzja?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-01-19 11:07:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
drazekm
matkus1
obecnie to ja do 20 powtórzeń niedociągam tak się zaniedbałem, ale mysle że dam rade się przygotować i uzykać jakiś solidny wynik, bardzo inspiruje mnie taka rywalizacja. szkoda ze jestem kompletnie bez formy :)

Mateusz czegoś tu nie rozumiem ja przed wojskiem przez pół roku imprezowałem,piłem i w ogóle nie ćwiczyłem a mimo to w wojsku podciągnąłem się podobną ilość jak byłem w formie przed tymi balangami,jedynym wytłumaczeniem Twojej jak piszesz słabej formy może być spory przyrost wagi (chociaż nawet nie bo z 30kg podciągnąłeś się 18x) lub kontuzja?



aż tak się nie zmasowałem :) "30kg podciągnąłeś się 18x" m.in. dlatego moje łokcie czują jakby miały ze 100 lat, w nich chrupie i zgrzyta xD znaczy się są w 100 % sprawne, ale jak zapodam większy trening to jednak się odczuwa że coś jest nie tak, dlatego obecnie już spory czas w ogóle się nie podciągałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
nie zazdroszcze Ci Mateusz ...mi ostatnio zaczeło coś zgrzytać w lewym barku ale naszczęście delikatnie warto więc zadbać o to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-ja też bym nie bagatelizował tak tych łokci.Proponowałbym Ci je trochę podleczyć,bo cały czas będą Ci uniemożliwiały solidny trening.

Z racji że mi się trochę nudzi,to nagrałem miejsce swojego treningu /pokój/ i sprzęt z którego korzystam:)



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium