SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265243

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Mój trening dzisiejszy:) przerwy - 5 minutowe około:

41 powtórzeń - 1 seria
20 powtórzeń plus 5 kg - 2 seria
20 powtórzeń plus 10 kg - 3 seria

ćwiczyłem tak, że po zejściu z drązka nogi miałem jak z waty a w głowie szum też tego doświadczacie :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mateusz w pnd robisz dwa treningi dziennie?

mi po zejściu z drążka chce się pić a jak mam ostre tempo to mam wrażenie że puszczę pawia ale do tego nie dochodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No Mateusz idziesz coraz mocniej.Mi to szumi w głowie bardziej przed treningiem niż na nim.Staram się jednak nad tym panować,bo takie zbytnie nakręcenie mnie trochę pali. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
dotychczas robię jeden trening po 3 serie, powoli się wdrążam w trening podciągania, pózniej będzie coraz więcej i więcej, aż do ośiągnięcia szczytu formy a pózniej spadku formy na skutek przemęczenia łokci lub innych stawów lub ścięgien :D:D:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
matkus1
dotychczas robię jeden trening po 3 serie, powoli się wdrążam w trening podciągania, pózniej będzie coraz więcej i więcej, aż do ośiągnięcia szczytu formy a pózniej spadku formy na skutek przemęczenia łokci lub innych stawów lub ścięgien :D:D:

Wiesz dlaczego mi się skojarzyło że dwa treningi bo 2 wpisy są z dzisiaj ale już wiem że nie spojrzałem na godzinę wpisu i przez to ta moja omyłka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Z tym szumem w głowie to prawda, bo jak już kiedyś pisałem Markowi, że gdy robię na maxa podciąganie lub Muscle upy ,to pod koniec serii mam już ,,mętlik'' w głowie i czuję się jak by mi się film zrywał.

Ja po tym wczorajszym filmiku wykańczającym mam dzisiaj straszne zakwasy w najszerszych, a było tam podciąganie do karku i trzeba było tam zrobić 4 serie po 12 powtórzen.

Mateusz - czytając twoje super treningi ,to aż mnie nieraz zdziwienie bierze czemu ty nie chcesz sie pokazać Swiatu startując w różnych konkursach np; taki jak był ostatnio organizowany przez Lee Wade ,,podciąganie siłowe'', byś był na pewno jednym z lepszych .
Teraz jest organizowany następny przez ,,Dufa'' taki jak na tym poniższym filmie. Bardzo chciał bym obejrzeć taki filmik z udziałem Ciebie, wlaśnie mialbyś szanse być niepokonanym w takich konkursach.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-ja myślę podobnie.Jakbym miał taki potencjał jak Mateusz,to bym wstawiał jakieś filmiki co 2-dni... - a tak na poważnie,to chyba kwestia priorytetów-Mateusz ma widocznie inne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-ja myślę podobnie.Jakbym miał taki potencjał jak Mateusz,to bym wstawiał jakieś filmiki co 2-dni... - a tak na poważnie,to chyba kwestia priorytetów-Mateusz ma widocznie inne.

No Łukasz - my chyba wszyscy chcieli byśmy mieć taką forme w podciąganiu jaką ma Mateusz. Wtedy co konkurs bym był widoczny na pierwszych miejscach.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
sluchajcie, ja dopiero zacząłem ćwiczyć drążęk po około 3 miesięcznej przerwie :) teraz mam 75-80 % siły na drążku co poprzednio, więc nie uważam żebym był w formie :) a ten konkurs to dokladniej na czym polega bo nie w temacie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Konkurs polega na zrobieniu maksa po 20-sekundowym przytrzymaniu nad drążkiem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium