SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265278

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Chłopaki szalejecie z tym ogromnym ciężarem.Ja to nigdy nie próbowałem z 50kg.Najwięcej bodajże 36kg. kilka lat temu na siłowni.Teraz też nie mam takiego ciężkiego baniaczka żeby zrobić próbę :) 50-kg,to już jednak bardzo dużo nawet jak na zawody z obciążeniem.Nawet jak kiedyś takie będą,to na pewno nie będzie aż 50kg,tylko ze 30 :) Chyba że ktoś ćwiczy pod Rekord Guinessa :) Teraz to ten bigflex760 tam się chyba zadomowi na dłużej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no mogłyby być zawody w podciąganiu z obciążeniem :)Ci z z ostatnich zawodów na drążku by startu nie mieli ze mną :) bo podciąganie z obciążeniem to dopiero siła, a te wybijane z nóg to lipa :P



Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2012-04-03 17:53:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-bez obciążenia,siłowo też jesteś faworytem,ale musisz się mieć na baczności a na pewno nie możesz lekceważyć ostatnich medalistów z Międzyzdrojów :) No i ten surowy sędzia-Robert,to chyba jednak na Niego trzeba będzie najbardziej uważać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no Mariusz, ostro trenujesz, wydaje mi się że najciężej wsród wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
No i ten surowy sędzia-Robert,to chyba jednak na Niego trzeba będzie najbardziej uważać :)


ja tam się nie uważam się za faworyta, takie lekceważące podejśćie dało by mi słabe miesjce, no właśnie wiem, sędzia wymagający, ale ja lubie wyzwania.

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2012-04-03 20:44:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
czuje fajne zakwasy po tym podciąganiu z obciążeniem, wydaje mi się że to bardzo dobry krok do zwiększenia powtórzeń bez obciążenia i ogólnie poprawienia siły na drążku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
no Mariusz, ostro trenujesz, wydaje mi się że najciężej wsród wszystkich.

Ostatnimi czasy postawiłem glównie zwiększenie wydolności.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja czułem ładnie plecki po tych przytrzymaniach,ale u mnie każda zmiana planu jest odczuwalna w mięśniach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
A jak tam Jaruś wyniki z marca ?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium