SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265417

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-ja mam fazę na piramidki tylko ten tydzień. W następnym kombinuje coś z łączeniem podciągania,ale jeszcze się zastanawiam co połączyć :) Myślałem początkowo o podchwycie z nachwytem,ale teraz bardziej bym się skłonił do nachwytu z wolnym opuszczaniem ze zwykłym nachwytem-chyba że zrobię całość podciągania z wolnym opuszczaniem?...

Co rodzicie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
Są kolejne próby na bar-barians challenge:
Fletch - 4:29 [Pull-ups/Push-ups: 14/25; 12/25; 8/25; 8/15; 5/10; 3]




i Hunt - 3:12 [25 pull ups/50 push ups; 5 pull ups/10 push ups;
4 pull ups/8 push ups; 3 pull ups/7 push ups; 3 pull ups/5 push ups;
3 pull ups/5 push ups; 3 pull ups/4 push ups; 3 pull ups/3 push ups;
1 pull ups/4 push ups; 4 push ups]
Czas rewelacyjny... ale niech Łukasz się wypowie czy on prostuje ręce przy podciąganiu bo mooże ja źle widzę Duf zaliczył mu to 3:12 i moje 3:50


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jarek-już odpowiadam :) Wiesz że ja zawszę prawdę powiem

Czas gościa kosmos,ale tak właśnie wygląda podciąganie jak się człowiek spieszy.Te pierwsze 25-to jeszcze od bidy,ale te dalsze to raczej cieniutko z tym prostowaniem. Ty Jarek robiłeś ogólnie lepiej te podciągania,bo wyżej wyciągałeś górę,ale na dole wyglądałeś raczej podobnie :) Widocznie taka maniera Wielkich Mistrzów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
lukix
Jarek-już odpowiadam :) Wiesz że ja zawszę prawdę powiem

Czas gościa kosmos,ale tak właśnie wygląda podciąganie jak się człowiek spieszy.Te pierwsze 25-to jeszcze od bidy,ale te dalsze to raczej cieniutko z tym prostowaniem. Ty Jarek robiłeś ogólnie lepiej te podciągania,bo wyżej wyciągałeś górę,ale na dole wyglądałeś raczej podobnie :) Widocznie taka maniera Wielkich Mistrzów


Dzięki, tak właśnie myślałem, ale wolałem poradzić się ekserta od poprawnej formy czyli prostowania rąk

Jak tak szybko robię to wydaje mi się, że prostuję ręce a jak zobaczę na filmiku to się okazuje że nie...

Czas będzie ciężki do pobicia, zszedłem poniżej 4min wydawało mi się szybko a teraz okazuje się, że muszę zejść poniżej 3min...może i jestem w stanie to zrobić ale też będą to takie nie do końca prostowane pnd bo pełne to chyba zakaveli by zrobił w 3min. Narazie mam czas ok 3:30, ale będę walczył dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jarek-to już jest chyba fizycznie nierealne żeby wykonać ten chellenge poniżej 3-min.-oczywiście w pełnym zakresie ruchu.Tu już przy czasach w okolicach 3.30 zaczyna się kombinowanie i skracanie ruchów.Ja nie wyobrażam sobie już takiego tempa które by pozwoliło wykonać tą próbę w pełnym zakresie poniżej 3-min.,ale może ktoś mnie jeszcze zaskoczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz nie są możliwe pełne powtórzenia w takim tempie,dlatego ja raczej nie zwracam na to uwagi Jarkowi.zauważyłem to już dawno szczególnie przy pompkach i dipsach że ruchy robione są tylko do kąta prostego ale ja nie mam zamiaru tego krytykować bo sam w inną stronę robiłem nie prawidłowo-nie prostowałem do końca w pospiechu.Co do pnd to takie minimalne nie do prostowanie jest dla mnie do przyjęcia bo to w końcu nie zawody w pnd.Ja przyznaję się w tych próbach piramidek też nie mam do końca wyciągniętych i wyprostowanych rąk tylko w kącie niecałe 180 stopni.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-02-21 10:38:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-te pompki i dipsy,to mnie tak nie rażą.Tam o regulaminie Jarek pisał że można robić od kata prostego i to jest dozwolone.Jednak te podciąganie ,to mnie trochę razi.Wiadomo że jest to próba na czas i dokładność schodzi trochę na drugi plan,ale to mi się właśnie w tych podejściach najbardziej nie podoba-a te niedoprosty w ramionach nie są takie małe.. Nie to że krytykuję,ale stwierdzam zaobserwowane fakty.Widocznie jednak taki urok tych prób :)

Marek-to Ty tez nie robisz pełnego wyprostu???-to ja się tak nie bawię:'-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz robię podobnie jak Jarek w trakcie piramidek.
Zwracałem też uwagę na czasy Jarka i do 8 mam podobne czasy jak On w pierwszej próbie a później już puchnę :)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-02-21 14:03:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
jarek2806





Zróbcie sobie ten film na pełny ekran i zwróćcie uwagę na pierwszą serię pompek nie podobają mi się gdyż nogi i tyłek są nieruchomo a unosi sam tułów,to jest przekręt ujęcie powinno być z boku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-no to ładnie to tak oszukiwać w tej piramidzie "eksperta od prostych rąk podczas podciągania"??

Co do tego kolesia,to myślę że jest to takie złudzenie które wynika z dość krótkiego zakresu tych pompek.On unosi te nogi i biodra na tyle na ile pozwala mu ten ruch jako całość.Tak mi się wydaje :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium