SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265351

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
muszę Cie pochwalić, widać że postępy są i nie opidalasz się na treningach, jest super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dzięki Matkus za miłe słowa,ale do super to jeszcze duuużo brakujeCieszy mnie jednak że krok po kroczku idę do przodu. Tak dla informacji mój rekord z 6kg. do M.P które były 31-lipca wynosił 18-powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
Brawo lukix, dobry wynik na początek, trenuj a na pewno go jeszcze poprawisz

Ja dziś robiłem na początku treningu burpee push-up+pull-up, czyli pompka+podciądnięcie. W 10minut wyszło mi mniej więcej około 108[+/-2]... pierwsze 50podciągnięć nachwytem potem 50 podchwytem i jeszcze kilka nachwyt. Najważniejsze jest w miarę równe wykonywanie i oddychanie. Planuję następnym razem ponad 120zrobić, zobaczymy czy się uda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dzięki Jarek 2806- z 6kg. to musi być minimum 30-powt.Co do tych pompek i podciągania to masz super kondycję.Ja też tego spróbuję w ostatnim treningu przed świętami-a co tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix - jak na debiut, to całkiem super z tą 6-tką. 3maj tak dalej to niedługo będzie niezła jazda, a jestem pewien że wiosną zrobisz więcej .
I za razem stało się coś dziwnego, bo podczas oglądania twojego debiutu wyłączył mi się komputer - pierwszy raz takie coś miałem.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
jarek2806
Brawo lukix, dobry wynik na początek, trenuj a na pewno go jeszcze poprawisz

Ja dziś robiłem na początku treningu burpee push-up+pull-up, czyli pompka+podciądnięcie. W 10minut wyszło mi mniej więcej około 108[+/-2]... pierwsze 50podciągnięć nachwytem potem 50 podchwytem i jeszcze kilka nachwyt. Najważniejsze jest w miarę równe wykonywanie i oddychanie. Planuję następnym razem ponad 120zrobić, zobaczymy czy się uda...

Jaruś, ty jednak masz super kondychę, wydolnośc godna podziwu, bo ja robiłem burpee push-up+pull-up 2 dni temu i do dzisiaj siedzieć nie mogę.
Ja jutro wstaję o 7.00 i idę na trening, przygotowałem sobie nawet kawałek deski żeby w tej mokrej trawie rąk nie moczyć.
Planuje jutro zrobić na rozgrzewkę 80 burpee push-up+pull-up, później 5 serii podciągania nachwytem, pompki na poręczach na triceps i resztę skończyć trening na siłowni.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
Kondycję staram się trzymać, chociaż coraz zimniej to trudniej się zmotywować do biegania czy jazdy na rowerze. Jest dobrze ale nie jestem pewien czy dziś dałbym radę przebiec cały maraton w tak dobrym czasie jak pół roku temu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jarek 2806-przebiegłeś cały maraton?-w jakim czasie? No to musiałeś wcześniej sporo biegać? Ja biegałem sobie w zeszłym roku na treningach po 10km.Czasy miałem w granicach 53-55 min.,ale to przy wadze 82-83 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
lukix
Jarek 2806-przebiegłeś cały maraton?-w jakim czasie? No to musiałeś wcześniej sporo biegać? Ja biegałem sobie w zeszłym roku na treningach po 10km.Czasy miałem w granicach 53-55 min.,ale to przy wadze 82-83 kg.


Tak, chciałem się sprawdzić czy dam radę w maratonie i w maju wystartowałem w Silesia Maraton w Katowicach. Był 3 maj a niecałe 10stopni i cały czas padał deszcz więc myślałem żeby jak najszybciej skończyć i nie zamarznąć na trasie ...czas 3:27.46[120miejsce na ok.700osób]
W czasie biegu jadłem to co dawali ogranizatorzy czyli czekoladę, banany i piłem dużo wody -waga po ok. 65kg. Nawet mnie nogi nie bardzo bolały bo tak zimno było, że o tym nie myślałem...dopiero jak przyjechałem do domu to przez 2dni miałem problem z kolanami przy zginaniu i siadaniu
Może w maju znowu pobiegnę, zobaczę na wiosnę...

Do maratonu zacząłem biegać w lutym, pobiegałem 3tygodnie i miałem zapalenie ścięgna u kostki[miesiąć przerwy] a potem jeszcze biegałem ok.6tygodni do maja. Treningi po 60minut[12-13km] a najdłuższy dystans jaki przebiegłem przed maratonem to 24km i 2x półmaraton[21,1km w ok. 105minut trening nie zawody].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jarek no to dobry czas.Musiałeś trzymać 5-min. na każdym kilometrze trasy.Ja jak biegałem te dyszki to miałem 5.25-5.30 i już potem nic nie widziałem na oczy To już wiadomo dlaczego jesteś taki dorzeżbiony-jak się robi takie mocne przeloty to tak jest

Jakiego mocnego gościa znalazłem



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium