SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265271

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mi się ten podoba - jest wyjątkowo mocny.






Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz- mi ten koleś też się jak na razie najbardziej podoba.

Marek-co do Damiena,to jednak Jego filmik oceniłbym wyżej niż Alexa Goldberga.Nogi niby ugięte,ale nie było takiego podciągania kolan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Mariusz- mi ten koleś też się jak na razie najbardziej podoba.

Marek-co do Damiena,to jednak Jego filmik oceniłbym wyżej niż Alexa Goldberga.Nogi niby ugięte,ale nie było takiego podciągania kolan.

No zgadza się ostatnie dwa filmy co wrzucił Mariusz są ok i co do Damiena też trafnie to zauważyłeś,
Wczoraj miałem być na siłce i zmierzyć poręcze,ale miałem lenia i nie poszedłem więc dopiero zmierzę jutro jak oczywiście nie zapomnę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
i ja się z wami zgadzam skoro jest wyznaczone na prostych nogach to na prostych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Właśnie dostałem zapowiedż organizatora zawodów PP w Podciąganiu na Drążku,że w przyszłym tygodniu pojawi się regulamin imprezy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Wszyscy są mocni i trzeba dalej trenować żeby im dorównać.

Ciekawi mnie też jaki będzie ten regulamin.
W tym roku jak mi się wszystko dobrze uloży po mojej myśli to się pojawię na MP.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jak można wysłać taki tragiczny film do rywalizacji...





Ja bym się chyba wstydził.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ten film powyższy to jest śmiechu warty, też bym nie odważył się go wysłać.
Tak sobie nieraz myślę że sam tunafisch chyba nie zrobi tylu podciągnięć co Damian Longlej.

Łukasz - jeszcze raz się Ciebie zapytam - Czy wysłać formularz zgłoszeniowy na MP, czy po prostu zalatwić to wszystko na miejscu w Międzyzdrojach?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-ten filmik to dobry kabaret.To się chyba nazywa"brak poszanowania dla imprezy i jej organizatora"... :) Co te chłopaki palą!

Co do wyniku Tunafish'a 62-to ja myślę że zrobi około 35-powt.,ale przecież Damien ma jeszcze 3-próbę i pewnie do 32-powt. dołoży z 1-2 powt.Czuję coś jednak po kościach że będą wyniki 40-powt.:)

Jeśli chodzi o kwestionariusz na M.P to ja go na pewno wyślę mailem i Tobie też to radzę-przecież to 2-min. roboty:) Zrobię to gdzieś pewnie w czerwcu-lipcu, bo po co niby wcześniej.Ja nie wysłałem jeszcze zgłoszenia na PP do Pabianic a od końca grudnia już można wysyłać.Na razie jest jedno zgłoszenie ze zdjęciem.Koleś może być mocny,bo jest strażakiem-jak się domyślam po tym aucie strażackim stojącym tuż obok:)-no i waży 65kg.Dobra waga do podciągania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz daj link gdzie są te informacje o których piszesz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium