SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265380

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-u mnie to samo.Deszcz pada już od godziny 8-rano.Mariusz a powiedz jak u ciebie z wynikami siłowymi na ławce?

P.s-widzieliście ten trening? Dobra masakra! Koleś wrzucił na kalistenice.Ładnie się to tam już rozbujało :) Tyle tego już jest że nie wiadomo gdzie wchodzić i pisać...

http://w788.wrzuta.pl/obraz/powieksz/4fuZxc5S24V

Jarek-dałbyś radę tak trenować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
lukix
Mariusz-u mnie to samo.Deszcz pada już od godziny 8-rano.Mariusz a powiedz jak u ciebie z wynikami siłowymi na ławce?

P.s-widzieliście ten trening? Dobra masakra! Koleś wrzucił na kalistenice.Ładnie się to tam już rozbujało :) Tyle tego już jest że nie wiadomo gdzie wchodzić i pisać...

http://w788.wrzuta.pl/obraz/powieksz/4fuZxc5S24V
Jarek-dałbyś radę tak trenować?


Trening bardzo wymagający ale raczej bym dał radę jeśli tylko te 100/50pull-ups 200/100push-ups też są na serie rozłożone No i nie mam gdzie muscle-upsów robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz co jest z Tobą,wciągnąłeś nas na nowe forum a sam się tam nie odzywasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No Marek masz rację że trochę mniej sie odzywam, i już Ci odpowiadam;
Otóż swojego czasu zaproponowano mi dodatkową prace w piątki i soboty jako ochroniarz dosyć eleganckiej restauracji u mnie w miescie. Zgodziłem sie i dorabiam sobie do pęsii jako ochrona. Za dużo roboty nie mam, a pieniążki imponujące . Dlatego z czasem coraz gorzej, ale staram się czytać to co piszecie.

Treningów nie opuszcza, a raczej jeszcze dodaje, bo wyciągłem jeszcze worek treningowy i rękawice bokserskie i też na rozgrzewkę staram się trochę poboksować.

Lukasz - Moje WL od X czasu jest bez zmian, bo nie przykładam do tego większej wagi i równiez od X czasu mój max w wyciskaniu to 121 kg. W moim programie ćwiczeń jest WL, i robie progresja, albo robię 70-ką 4-5 seri po 12 rochów i to wszystko co robie na ławce. Zwiększylem za to pompki i pompki na poręczach, w ten sposób wzmacniam klatke piersiową.

Coraz częściej chodzi mi o spróbowanie zrobienia 100 podciągnięć i 200 pompek w jak najkrótszym czasie, chciał bym to też kiedyś wyprobować i zaliczyć takie wyzwanie - to by było ciekawe.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Dzisiaj zrobiłem sobie trening dosyć inny, bo padał na dworze deszcz i wymyślilem ta; zamiast drążka dodałem wyciag.
Na wyciągu na przemian robiłem z pompkami, czyli 50x - ściąganie drążka górnego na wyciągu do klatki piersiowej z dużym ciężarem , i 100 pompek - czas wychodzi podobny odejmując drążek, a dodając wyciąg.
Później wyciskałem na klatkę, pompki na poręczach i tak półtora godzinki zleciało. Póściłem sobie muzykę i sam na siłce spedziłem czas.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
No Marek masz rację że trochę mniej sie odzywam, i już Ci odpowiadam;
Otóż swojego czasu zaproponowano mi dodatkową prace w piątki i soboty jako ochroniarz dosyć eleganckiej restauracji u mnie w miescie. Zgodziłem sie i dorabiam sobie do pęsii jako ochrona. Za dużo roboty nie mam, a pieniążki imponujące . Dlatego z czasem coraz gorzej, ale staram się czytać to co piszecie.

Ok rozumiem,usprawiedliwiony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dzisiejsza rozpiska z piramidki w pnd czasy mierzone po każdym podejściu
kolejne podejście_czas po
z liczbą ruchów__podejściu
1______________7
2_____________21
3_____________37
4_____________53
5___________1.13
6___________1.34
7___________1.57
8___________2.40
9___________3.50
10__________5.33
11__________7.55
12_________11.53
Podsumowanie: czasy lepsze do 11 podejścia ale przez to bardziej spuchnięte bicepsy i ostatnie już gorzej choć zmieściłem się w 12 minutach.
Poręcze podobnie jak pierwszy trening w 12 minut wyszło tak
1+2+3+4+5+6+7+8+9+10+11+12+13+14+15+5+2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Moja dzisiejsza pierwsza piramidka.Robiłem oczywiście siłowo na prościutkich nogach i bez najmniejszego ruchu ciałem.Międzyczasy wyszły słabiutko,ale trzymałem się sztywno przerw i już wiem że na następnym treningu przechodzę na Hard Mode.:)

1-3sek,
2-15,
3-40,
4-1:17,
5-2:06,
6-3:07,
7-4:22,
8-5:40,
9-7:04,
10-8:40,
11-10:15,
12-12:02,
13-13:50,
+6-całość w 15:14.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2689
"Włącz stoper i zacznij się podciągać tak: 1,2,3,4,5,6...aż do tego momentu kiedy stwierdzisz że w następnej serii nie dasz rady już więcej i wtedy wyłącz stoper i będziesz miał orientacyjny czas na następne treningi na których już tylko ustawisz timer z tym czasem i będziesz starał się poprawić wg. pierwszego itd. Przerwy między podejściami nie zbyt długie takie na wyczucie abyś wiedział że dasz rady kolejne podejście.
Ja dziś zrobiłem tym sposobem szósty trening i jak na razie jest coraz lepiej."

Kolega Drazekm dał taki plan dla użtykownika panteon kilka stron wczesniej na poprawę w podciąganiu...
A ja mam pytanie czy taki trening oraz te "W" można stosować by poprawić ilość podciągnięć?Zaciekawiła mnie ta metoda zawsze podciągałem się 3 x tyg po 3 serie na maks:)
Mam egzamin na AWF i muszę jak najwięcej razy się podciągnąć w 1 próbie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
"W" raczej nie,ale piramidka powinna Ci pomóc i możesz nadal podciągać się 3x w tygodniu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium