SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program 100 pompek?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10031

Formularz - Proszę o pomoc

Mężczyzna

15

Waga

60-65kg

Wzrost

185

Uprawiane inne sporty

Street Workout

Dieta

Poprostu zdrowe odżywianie

Zażywane suplementy

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 530
Witam. Zastanawiam się nad zaczęciem programu 100 pompek. Ukończył ktoś ten program? Czy jest on skuteczny i poprawia wygląd oraz siłę mięśni?
Mam zamiar ćwiczyć go w poniedziałki, środy i piątki. W inne dni ćwiczę inne partie ciała. Pozdrawiam, proszę o opinie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 673 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12593
Daj sobie spokój z tym planem, nie ćwicz go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 530
Hm, chyba zdecyduje się sprawdzić ten program, ponieważ część uważa go za efektywny, a druga część za stratę czasu. Tak więc, zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2074 Napisanych postów 29752 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264779
strata czasu w porównaniu z innymi planami.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14375
i co ci da te 100 pompek nic tak naprawdę ,że co zrobisz 100 pompek a po kilku tych jego robienia nie zrobisz szkoda czasu cwicz cale ciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ale moim głównym celem nie jest 100 pompek, tylko poprawienie siły i wytrzymałości mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 35065
Siły po pompkach Ci nie przybędzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Pompki akurat dodają siły, zarówno ja jak i moi znajomi się o tym przekonaliśmy, a założyłem temat bo jestem ciekawy czy ten program jeszcze bardziej pomoże mi rozbudować mięśnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Pompki akurat dodają siły, zarówno ja jak i moi znajomi się o tym przekonaliśmy, a założyłem temat bo jestem ciekawy czy ten program jeszcze bardziej pomoże mi rozbudować mięśnie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14375
sily dzadza ci takim sensie ze wiecej pompek zrobisz a nie ze wiecej sily
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cześć, trening.

Następny temat

Nowy trening

Nutlove-choco