SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program 100 pompek?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13035

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

15

Waga

60-65kg

Wzrost

185

Uprawiane inne sporty

Street Workout

Dieta

Poprostu zdrowe odżywianie

Zażywane suplementy

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Witam. Zastanawiam się nad zaczęciem programu 100 pompek. Ukończył ktoś ten program? Czy jest on skuteczny i poprawia wygląd oraz siłę mięśni?
Mam zamiar ćwiczyć go w poniedziałki, środy i piątki. W inne dni ćwiczę inne partie ciała. Pozdrawiam, proszę o opinie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No, pewnego poziomu to się nie przeskoczy. Po pewnym czasie wynik pewnie nawet zacznie maleć, jeżeli zaczniemy budować coraz większą masę. :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Daj sobie spokój z tym planem, nie ćwicz go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Hm, chyba zdecyduje się sprawdzić ten program, ponieważ część uważa go za efektywny, a druga część za stratę czasu. Tak więc, zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
strata czasu w porównaniu z innymi planami.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14375
i co ci da te 100 pompek nic tak naprawdę ,że co zrobisz 100 pompek a po kilku tych jego robienia nie zrobisz szkoda czasu cwicz cale ciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Ale moim głównym celem nie jest 100 pompek, tylko poprawienie siły i wytrzymałości mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Siły po pompkach Ci nie przybędzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Pompki akurat dodają siły, zarówno ja jak i moi znajomi się o tym przekonaliśmy, a założyłem temat bo jestem ciekawy czy ten program jeszcze bardziej pomoże mi rozbudować mięśnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Pompki akurat dodają siły, zarówno ja jak i moi znajomi się o tym przekonaliśmy, a założyłem temat bo jestem ciekawy czy ten program jeszcze bardziej pomoże mi rozbudować mięśnie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14375
sily dzadza ci takim sensie ze wiecej pompek zrobisz a nie ze wiecej sily
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cześć, trening.

Następny temat

Nowy trening

WHEY premium