SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program 100 pompek

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 62
Witam. Robiąc program 300 brzuszków http://www.miesniebrzucha.pl/, udało mi się osiągnąć ten wynik w jakieś 3 miesiące. Natomiast przy programie 100 pompek http://www.100pompek.pl/ zaczynałem od 20, poprzestając na granicy 37-45 pompek. Odkąd doszedłem do tego momentu moje mięśnie się nie chcą dalej rozwijać i pomimo wielu powtórzeń testu po danym cyklu, dalej to samo. W żadnym nie zrobiłem więcej niż 45 pompek. Jest to tam tak dziwnie rozpisane, że robiąc np: 50 pompek w teście, mamy w cyklu, w pierwszej serii zrobić 45, minutka przerwy i kolejna seria 42 pompki. Jak mam niby wykonać wszystkie serie, kiedy po drugiej już nie mam sił, bo przecież trzeba zrobić prawie tyle ile się zrobiło w teście? Otóż, tu moje pytanie. Co mogę ćwiczyć innego poza pompkami, aby rozwinęło moje mięśnie klatki piersiowej, pleców i bicepsa (pomijając podciąganie).

Zmieniony przez - pijmleko433 w dniu 2011-10-29 12:29:27

Zmieniony przez - pijmleko433 w dniu 2011-10-29 12:29:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
dipsy, pompki na krzesłach, pompki z nogami wyżej, pompki na jednej ręce. A te plany to o kant d.py rozbić.

...................................................................

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chciałbym Dokupic akcesoria !

Następny temat

Trening Chistiana Bale'a do roli Batmana :-) !

WHEY premium