SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265345

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-super wynik z tą 50-kg.To już masz chyba tylko bigflexa760 jako cel? :)

Mateusz mnie też trochę dziwi że nie dasz rady wisieć ponad 2-minuty.Myślałem że będziesz z Jarkiem robić w okolicach 2:30.Ty jednak masz bardzo dużą szybkość podciągania i potrafisz zrobić 50-powt. w takim tempie że inny zrobi 30-powt.,no i te długie wiszenie nie było Ci nigdy potrzebne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
jarek2806
drazekm

Jarek i o to chodzi mają Cię boleć przedramiona i barki i masz o tym myśleć i tylko wisieć bez kombinacji,reguły muszą być takie same dla wszystkich tylko zwis i nic więcej.

Reguły sa niby takie same, ale i tak nie jest identycznie bo ja zwisam np. z ugiętymi/albo uniesionymi nogami a Mariusz i Ty na prostych nogach.[Mam niżej drążek więc teoretycznie tracę siły na trzymanie nóg]. Poza tym w regulaminie jest: można robić wygibasy, aby nie odrywać rąk...i tak robię.
To że sobie poruszam nogami czy się obrócę sprawy nie ułatwia [przecież do góry nogami to też jest zwis] a przedramiona i barki bolą czasami nawet bardziej...

P.S A myśleć to chyba mogę sobie o czymś przyjemniejszym a nie o bólu barków, no chyba że jest zakaz, ale i tak mi nie udowodnisz


Albo mnie nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć,skoro robisz "wygibasy" to po co piszesz że tracisz siły na utrzymanie zgiętych nóg?,też mam lekko zgięte bo inaczej bym stał.Mnie też bolą barki i przedramiona i mimo to tylko wiszę co do myślenia skoro potrafisz się wyłączyć i nie myśleć o bólu to Ci się chwali.Nie ja układałem punkty "regulaminu" ale skoro Mariusz i ja tylko wisimy to chyba możesz się dostosować,czy to za trudne takie tylko wiszenie?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-04-11 17:01:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
konik506

Kurde - ty musisz wstawić się na jakieś zapisane rekordy Polski z 50 kg, lub większymi ciężarami.



Takie wpisywanie się w rekordy Polski nie ma sensu, nie widzę osób co mogłyby ze mną rywalizować w podciąganiu z obciążeniem nachwytem. Oczywiście jest Pan Jan i Pan Robert, ale to już inna kategoria bo inny uchwyt. Będe rywalizował z zawodnikami extremepullups, oni tam dają z obciążeniem i mają swoje gwiazdy, spróbuje je przyćmić :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
Mateusz-super wynik z tą 50-kg.To już masz chyba tylko bigflexa760 jako cel? :)

Mateusz mnie też trochę dziwi że nie dasz rady wisieć ponad 2-minuty.Myślałem że będziesz z Jarkiem robić w okolicach 2:30.Ty jednak masz bardzo dużą szybkość podciągania i potrafisz zrobić 50-powt. w takim tempie że inny zrobi 30-powt.,no i te długie wiszenie nie było Ci nigdy potrzebne :)


bigflex760 jest poza zasięgiem ludzkośći :)

Mam nagraną próbę około 1:45 zwisu, jak jutro lepszej nie uzyskam wrzucam do konkursu właśnie tą próbę. Chwyt pewnie mam słaby dlatego że za szybko się podciągam, bardzo rzadko wisiałem przy podciąganiu do końca bo nie bylo takiej potrzeby, chyba że na zawodach. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
konik506

Kurde - ty musisz wstawić się na jakieś zapisane rekordy Polski z 50 kg, lub większymi ciężarami.



Takie wpisywanie się w rekordy Polski nie ma sensu, nie widzę osób co mogłyby ze mną rywalizować w podciąganiu z obciążeniem nachwytem. Oczywiście jest Pan Jan i Pan Robert, ale to już inna kategoria bo inny uchwyt. Będe rywalizował z zawodnikami extremepullups, oni tam dają z obciążeniem i mają swoje gwiazdy, spróbuje je przyćmić :).

Skoro tak uważasz , to są twoje osiągi i twoja sprawa.

No dosyc często oglądam tych zawodników z extremepullups, no i są nieźli. Lecz mi się wydaje że ty tam masz wielkie szanse pokazać się z Bardzo dobrej strony i śmiało możesz im stawić czoła, bo masz z czym.
Przyćmisz i na 100%.

Z drugiej strony też to moje wiszenie było też na zakwasach, odciskach i czasem się zastanawiam jak by one wyglądało jak bym był wypoczęty.

Wyciągam też wnioski z naszego podciągania silowego i może znów opracuję jakąś szybką teorię o zwiększenie ilości powt w podciąganiu siłowym ., bo już wpadl mi dzisiaj pomysł, ale czy wypali to nie wiem. Moze będzie dobry, ale muszę najpierw przetestować to na sobie.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-od Damiena i Aarona z extremepullups jesteś mocniejszy,ale i ze Stevenem Proto z Extremistpullup też masz szanse się niebawem rozprawić :)-a potem,to już tylko bigflex :)

A to Mr.Proto 5-powt.z 68 kg.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no ten Steven Proto to jeszcze w zasięgu ale ten Bigflex to sami sobie z nim rywalizujcie, ja nie podołam :P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ten Niroc to też jest niewyżyty.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Mój dzisiejszy trening:
- 68 kg x 3 i pół - powtórzenia
- 74 kg x 1 - zaliczone
- 79 kg x 1 - niezaliczone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-czyli jesteś tuż,tuż za Proto :)

A dlaczego akurat teraz wziąłeś się za takie bardzo siłowe podciąganie?Myślisz że ono przełoży się na podciąganie wytrzymałościowe?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium