SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265405

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
A bo się uparłeś na tą "strunę" i siłowe,tym sposobem mnie nie dogonisz.
Co do tamtego forum to nikt z nich nie musi ze mną pisać ale dziwię się że między sobą nie piszą a przecież tak chcieli czegoś takiego jak pisał Mariusz.Oni się znają z fb a my jesteśmy nowi i fakt o kilka poziomów silniejsi od nich np. w pnd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek chwilowo mam jakiś trudny okres i na razie nie będę mial zbytnio czasu na rozpisywanie się po forum.

Na tamtym forum to są praktycznie nowicjusze i to co my robimy w jednym treningu, oni mają to na tydzień. Ale na pewno mój tymczasowy zastój spowodowany brakiem czasu się skończy i będę pisał.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dobra pokażę Wam,nie będę czekał do niedzieli za Łukaszem.
Nakręciłem dziś piramidkę tylko że musiałem podmienić dźwięk bo zaznaczyli że do muzyczki w tle z siłki mają prawa autorskie dwie firmy



Teraz możecie mi dowalić co do techniki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-no nie wiem co napisać :) Ilościowo ładnie wyszło.Myślę że byś dał radę dobić jeszcze te 13-powt.Te przerwy,to już robiłeś ponad 3-minutowe :) Kurde,Wy tak fajnie umiecie się odchylać od drążka podczas ruchu w górę.Wydaje mi się że to by super współgrało z podbijaniem kolankami do technicznego podciągania.Coś na stronie fssiu.com nie pojawia się ten regulamin i coraz bardziej zaczynam wątpić w tą siłową technikę na zawodach.Zostało niewiele ponad 2-mce i chyba też trzeba będzie poćwiczyć za jakiś czas na wszelki wypadek tego technicznego podciągania:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No fakt im dalej tym przerwy dłuższe,ale postęp mam co trening. A masz jakieś uwagi co do prostowania rąk-może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-prostowanie idealne:)Wygodnie Ci się podciąga w takim szerokim uchwycie? Ten wspomniany przez Ciebie Strongman którego widać kilka razy na filmiku ile razy się machnie?Pewnie lepszy jest z obciążeniem? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wiesz co do szerokości uchwytu to sam nie wiem jaki mi lepiej pasuje tak jakoś wychodzi,co do widocznego kolegi to nie strongmen a z ciężarem w moim mieście to tylko ja się potrafię podciągać no i jeszcze jeden kumpel ale on ćwiczy u siebie w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie mam na siłce chętnych i na tyle dobrych do wspólnych treningów w pnd, oczywiście zachęcam i proponuję ale wymiękają wolą kulturystycznym schematem np. 4 serie po 8 lub 10x ten widoczny kolega akurat w miarę sobie radzi bo ma max podchwytem 18x ale w seriach nie daje z siebie wszystkiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-to musisz kolegę zachęcić żeby z nami pisał i wrzucał jakieś swoje filmiki.Może ma potencjał na Mistrza i szkoda by go było zmarnować

Co do tego gościa ,to 18-razy przy wadze pewnie powyżej 100kg. to super wynik.

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-02-22 21:53:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Bodaj wszyscy trenujący z mojego miasta znają mnie z YT i PR i jak sam widzisz nikt się nie kwapi z wysyłaniem filmików na PR a jak miałem kiedyś utworzoną klasę na NK z kolegami z mojej miejscowości to był taki sam problem z pisaniem jak jest na tym nowym forum.Co do marnowania się moi koledzy z siłki mają inne priorytety typowo kulturystyczne a nie siłowe lub ilościowe jak ja.
Nie,waży trochę ponad 90 ale nie ma tłuszczu i fajnie jest zbudowany,no i fakt wynik w miarę bo reszta to raczej cieniej.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-02-22 21:59:43
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium