SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265279

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506

12 Muscli to idzie bez problemu , a do piętnastu już mnie bierze właśnie zadyszka. No ale w następnym roku też muszę dojść do dwudziestu.







No ale Mateusz Was przebił chociaż nie zamieścił filmu na PR :)




Zmieniony przez - drazekm w dniu 2011-11-19 10:59:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz,może w podchwycie dałbym radę ale nachwyt to już problem,na pewno Mateusz dałby radę.
U mnie wychodzi to tak 73,5kg x 0,66 = 48,5kg











































































































Zmieniony przez - drazekm w dniu 2011-11-19 11:04:23

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2011-11-19 11:06:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No kurde, ja obliczylem że jak ja wazę 86 kg to bym musiał podciągnąć się trzy razy z 56,76 kg , ja powiem szczeże że trzy razy nie dam rady się podciągnąć z takim ciezarem.

Jeżeli chodzi o Mateusza z Musclami to dla mnie juz jest on wysoka liga (pólka}, dla mnie jest on godzien podziwu, ja tu na razie dałem radę zrobić 15x - jest moc, nie ma wytrzymałości, Jarek 20x - i tu już jest piękna sprawa, bo jest moc i wytrzymałość, a Mateusz 27x - to jest moc i wytrzymałość która jest godna podziwu.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz pisał że robił już więcej tylko na razie tyle nagrał.Co do Jego podciągania to myślę że On podciąganie się ze 3-razy ze 100% swojej wagi!
Niech się sam wypowie i mnie ewentualnie poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mateusz pisał że robił już więcej tylko na razie tyle nagrał.Co do Jego podciągania to myślę że On podciąganie się ze 3-razy ze 100% swojej wagi!
Niech się sam wypowie i mnie ewentualnie poprawi

Akurat z tym się zgodzę , bo na razie on jest tu najmocniejszy.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Mateusz pisał że robił już więcej tylko na razie tyle nagrał.Co do Jego podciągania to myślę że On podciąganie się ze 3-razy ze 100% swojej wagi!
Niech się sam wypowie i mnie ewentualnie poprawi

Możliwe bo podciąga się kilka razy na jednej ręce


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Shinojuri ma w profilu wpisane że ma rekord 7-raz na jednym ręku i 50-powt. z ciężarem ciała.Uważam jednak że już takie wyniki trzeba udokumentować filmikiem,bo brzmią grożnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Shinojuri ma w profilu wpisane że ma rekord 7-raz na jednym ręku i 50-powt. z ciężarem ciała.Uważam jednak że już takie wyniki trzeba udokumentować filmikiem,bo brzmią grożnie

No coś tam obiecał że "jak kolega wróci ze szpitala"
jeszcze Łukasz jest wpis 5x z 50kg
Tylko że z każdy kij ma dwa końce,Ciebie widzieliśmy na zawodach ale z obciążeniem też nie masz filmów :)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2011-11-19 11:29:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Shinojuri ma w profilu wpisane że ma rekord 7-raz na jednym ręku i 50-powt. z ciężarem ciała.Uważam jednak że już takie wyniki trzeba udokumentować filmikiem,bo brzmią grożnie
.
Niech się ,,Shinojuri'' nie gniewa, ale akurat w to nie chce mi się wierzyć.
Nie wiem czy to dobrze rozumiem - 50 powturzeń z ciężarem własnego ciała?
Jak to prawda i to zobaczę to na pewno będzie to dla mnie wielka motywacja do dalszych treningow.
Druga sprawa to, 7 powtużen na jednej ręce - to też jest dla mnie coś wielkiego - dlatego ,,Shinojuri''nie tylko ja, ale na pewno wszyscy chcieli by abyś ten wyczyn udokumentował filmikiem.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nasz Łukasz czas 5.52

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium