SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265281

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-bardzo ładnie.Progres jest.Teraz,to ja muszę Cię gonić. :) Ciekawe jak tam próby Mateusza i Daniela,bo Ich jeszcze nie widzieliśmy.

Mariusz-widzę,że masz ochotę na 1-miejsce :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-04-20 20:29:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Marek-bardzo ładnie.Progres jest.Teraz,to ja muszę Cię gonić. :) Ciekawe jak tam próby Mateusza i Daniela,bo Ich jeszcze nie widzieliśmy.

Mariusz-widzę,że masz ochotę na 1-miejsce :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-04-20 20:29:51

No ciekawe jak tam Mateusz i Daniel, pewnie trenują.
Łukasz no nie ukrywam, ale podejdę jeszcze do 3 próby. Tylko zdaje mi się że to już jest mój max.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-mi się wydawało,że jest jeszcze kilka sekund rezerwy,ale Ty wiesz oczywiście lepiej na ile Cię stać. :)

Ja też dziś zrobiłem próbę,ale zrobię jeszcze jedną i dopiero wrzucę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Marek - Świetny filmik Bardzo dobre wykonanie i szacunek za pobity czas. Widać poprawę i jak chcesz to masz jeszcze jedną próbę. FILMIK MASZ ZALICZONY Z CZASEM 1.14s.

Również był widok gościa trenującego na biceps na modlitewniku, reklama była dobra.

E jaki tam świetny,jedyne co mi się w nim podoba to to samo co w Twoim że mamy równo rozciągnięte te 15 pnd w całym czasie filmu,a kolega na modlitewniku to nie reklama tylko zwykły tłok na siłce :)
w sumie nie pisałeś w regulaminie ile można podejść zrobić ale i tak tylko jeszcze raz spróbuję chociaż pewnie i tak będę ostatni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Marek-bardzo ładnie.Progres jest.Teraz,to ja muszę Cię gonić.

Pisałeś że na komórce masz filmik z czasem 1.20 wiec gdy go wrzucisz będziesz lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-dziś na treningu zrobiłem jeszcze lepszy czas,ale myślę że mogę dołożyć jeszcze kilka sekund.Dlaczego masz być ostatni?-masz jeszcze szanse zrobić spory progres do niedzieli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek - Żartowałem z tą reklamą, bo wiem jak jest na siłowni.
Nie pisałem w regulaminie, no ale te 3 podejścia to chyba max, bo już więcej bym nie miał takiego zapału.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Marek-dziś na treningu zrobiłem jeszcze lepszy czas,ale myślę że mogę dołożyć jeszcze kilka sekund.Dlaczego masz być ostatni?-masz jeszcze szanse zrobić spory progres do niedzieli :)

To jest tylko zabawa a nie walka wiec nic się nie stanie jak tym razem ja będę ostatni,Ty przeżyłeś poprzednio.Po za tym już nie mam możliwości bo dziś ostatni trening w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium