SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265466

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Havester - Walka o czas i o poprawność wykonywanego ćwiczenia, ale polecam, ja teraz to zawzięcie testuje.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja dzisiaj zrobiłem drugą próbę 50/100. Progres jest,ale czas nadal niesatysfakcjonujący :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Ja dzisiaj zrobiłem drugą próbę 50/100. Progres jest,ale czas nadal niesatysfakcjonujący :)

Łukasz trening czyni mistrza i każdy z nas czyni jakieś postępy w zadaniu które sobie postawił,wiadomo kiedyś przyjdzie kres możliwości ale patrząc na lepszych przynajmniej wiemy do czego dążyć.
Mi osobiście wydaje się niemożliwe zbliżenie do wyników Jarka w piramidce na drążku do 15x w 8 min,ale mimo to mogę powalczyć chociaż o polepszenie swoich wyników.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-02-16 18:21:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1217
lukix
Ja dzisiaj zrobiłem drugą próbę 50/100. Progres jest,ale czas nadal niesatysfakcjonujący :)


To ile zrobiłeś? Jak nie zmieściłeś się w 5min to podlicz punkty wg schematu 2pkt za pnd i 1pkt za pompkę...

Ja już zrobiłem i nagrałem kilka tych 50/100, mam lepszy wynik niż 4:15, ale narazie zastój a sam nie będę się pobijał więc poczekam aż ktoś wyśle.

Aktualna tabela:
Point scoreboard
Hobo - 171 points (85 push ups - 43 pull ups - 128 reps)
Tim - 150 points (70 push ups - 40 pull ups - 110 reps)
Duf - 145 points (75 push ups - 35 pull ups - 110 reps)
JimS - 112 points (60 push ups - 26 pull ups - 86 reps)

Clock Scoreboard (All 150 reps completed)
Jarek - 4:15
Max - 4:36

Tu jest próba Hobo z 1-go miejsca tych co nie zmieścili się w czasie:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1564
No i stało się, zrobiłem 50/100 tym właśnie systemem w czasie 8:55 Pompki to bez problemu, najgorzej z podciąganiem. No i czas fatalny, ale jak na pierwszy raz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ale ten chobo coś nie opuszcza się do końca, pewnie takim sposobem bym miał czas któtszy od mojego najlepszego czyli 5,55min. Już w sobotę, lub w niedzielę kolejna próba która będzie sfilmowana, przypuszczam że w 6 minutach się zmieszczę. Jaruś wrzucisz mój filmik.
Jaruś - świetna forma - Super.

Marek świetne kombinacje, zauważyłem że takim kombinacją na czas jeszcze lepiej idzie wydolność.

Łukasz - Trening czyni mistrza, jeszcze będzie dobrze, a jest dobrze gdy czas jest poniżej 6-ciu minut.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-02-16 21:32:53

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jarek-w tej tabeli wpasowałbym się między Hobo a Tima,ale myślę że wynik tego pierwszego jest w moim zasięgu :)

Havester-Czas mojej pierwszej próby był nie wiele lepszy...Może popracuj bardziej nad samym podciąganiem.Mi dobrze idzie do 3-minuty,ale potem uchodzi ze mnie powietrze.

Mariusz-jak już pisałem-ten czas poniżej 6-min,to jeszcze nie dla mnie.Muszę najpierw złamać 7:00. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Lukasz - ja wieże w Ciebie.
Tak jak mówisz pierwsze 25 pnd i 50 pompek to idzie jak z bicza strzelił, a drugie to już jest ,,Walka z cieniem''.
Ja to nazywam drugi bieg, ja wlaśnie tego drugiego biegu nie mialem, a szczegulnie zimą, a teraz udaje mi się go powoli wbijać, powoli go wypracowałem, ale jeszcze dużo pracy mi zostało.
Jestem dobrej myśli bo widzę postępy.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Jaruś - te normal mode to są do minuty odpoczynku, a hard mode , to są do pół minuty odpoczynku, czy to prawda?



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium