SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265371

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wiesz Mariusz ja myślałem nad nowymi podkategoriami w http://www.pobij-rekord.pl/  na poręczach z różnymi obciążeniami na ale skoro nikt się nie wychyla to bez sensu jest abym sam wysyłał filmiki.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2011-12-04 15:05:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
Wiesz Mariusz ja myślałem nad nowymi podkategoriami w http://www.pobij-rekord.pl/  na poręczach z różnymi obciążeniami na ale skoro nikt się nie wychyla to bez sensu jest abym sam wysyłał filmiki.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2011-12-04 15:05:43

Marek i to jest bardzo dobry pomysł z tymi poręczami z różnym obciążeniem.
Czas zacząć i niema sprawy - pierwszy możesz być ty, bo ktoś w końcu musi zaczać te pompasy z obciążeniem. Chętni na pewno się znajdą do pobicia jakiegoś rekordu. Ja na pewno podejmę wyzwanie tylko w jesieni i zimą nie bardzo mi się uśmiecha, ale na pewno wstawie jakiś filmik.
Strasznie masz silny ten triceps i od razu sobie pomyślałem że ciężko Cię będzie pobić, przez to zdradzę Ci moje plany w treningach na to jesien i zimę .
1. Zwiększenie pracy tricepsa poprzez treningi.
2. Zwiekszenie pracy podciągania nachwytem poprzez treningi.
3. Zwiększenie pracy pompek zwykłych poprzez treningi.(Klatki piersiowej}.
Reszte bez zmian.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Konik506-ten filmik może być fajnym pomysłem na taki trochę inny trening.

Te muscle up'y,dipsy,pompki płaskie można połączyć w tzw. superserię.Można robić trochę mniejsze ilości,ale przechodzić płynnie z ćwiczenia na ćwiczenie.Dopiero po jednej sentencji zrobić ze 2-min.odpoczynku.Kilka takich superserii i trening jest fest

lukix - ja już próbowalem w zimie takich wyczynówek i powiem że to nie jest take hop siup. Kurde tżeba mieć kondycję niezawodną.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506

Strasznie masz silny ten triceps i od razu sobie pomyślałem że ciężko Cię będzie pobić, przez to zdradzę Ci moje plany w treningach na to jesien i zimę .
1. Zwiększenie pracy tricepsa poprzez treningi.
2. Zwiekszenie pracy podciągania nachwytem poprzez treningi.
3. Zwiększenie pracy pompek zwykłych poprzez treningi.(Klatki piersiowej}.
Reszte bez zmian.

No a jak inaczej można zwiększyć pracę tych mięśni które wypunktowałeś?,przecież tylko przez trening :)
Czy mam silny triceps?,no chyba nie aż tak skoro zrobisz tylko 5 dipsów mniej i porównując z tym gościem co wcześniej wrzucaliście filmiki,nie zapomnij również o Jarku który w ilości bez obciążenia jest znacznie lepszy niż ja.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2011-12-04 17:30:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Konik506- no nikt nie mówił że ma być hop-siup z tymi superseriami.Ja jakbym ćwiczył drążek zimą na dworzu to bym chyba robił tylko takie serie łączone,bo takie 1,5-2-minutowe przerwy na mrozie są trochę słabe..Szybki trening i do ciepełka.-Pewnie się już jednak przyzwyczaiłeś do tych warunków?-ja jednak tak Cię podziwiam,bo mi by się chyba nie chciało:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
konik506

Strasznie masz silny ten triceps i od razu sobie pomyślałem że ciężko Cię będzie pobić, przez to zdradzę Ci moje plany w treningach na to jesien i zimę .
1. Zwiększenie pracy tricepsa poprzez treningi.
2. Zwiekszenie pracy podciągania nachwytem poprzez treningi.
3. Zwiększenie pracy pompek zwykłych poprzez treningi.(Klatki piersiowej}.
Reszte bez zmian.

No a jak inaczej można zwiększyć pracę tych mięśni które wypunktowałeś?,przecież tylko przez trening :)
Czy mam silny triceps?,no chyba nie aż tak skoro zrobisz tylko 5 dipsów mniej i porównując z tym gościem co wcześniej wrzucaliście filmiki,nie zapomnij również o Jarku który w ilości bez obciążenia jest znacznie lepszy niż ja.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2011-12-04 17:30:07

No właśnie ,zwiększam treningi na triceps, muszę go wzmocnić bo chcę żeby byl mocniejszy.
No ciekawe jakby Jarek się zademonstrował na poręczach z obciążeniem ?
Marek no to wrzucaj nową kategorię na PR.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Już wysłałem im propozycję,czekamy teraz na ich reakcję. Łukasz prawie 30 lat temu też ćwiczyłem w takich warunkach jak Mariusz i w zimę na każdą serię drążka wychodziliśmy z kumplem na zewnątrz na dwór bo nie było innej możliwości,no a teraz przyzwyczaiłem się do ciepełka i wygód. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Za to jak się trenuje na takich mrozach to człowiek jest później zahartowany i żadna choroba się nie czepia.
No ale mam jeszcze salę gimnastyczną do dyspozycii i tam jest drążek, ale szkoda że nie ma tam poręczy gimnastycznych, to dopiero bym szalał.
Przyznam się wam że jeszcze doszkalam na drążku ludzi z Ju Jutsu, dlatego mam tą salę.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Panowie, chcecie zobaczyć tyle powtórzeń co dzisiaj machnąłem?, czy poczekacie w środe lub czwartek na 2 więcej? bo nie robiłem na pełnej szybkośći i czuje, że napewno więcej pójdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No pewnie ze chcemy, kurde Mateusz ja bardzo lubię twoje filmy i już nie mogę się doczekać.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium