SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265465

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Coś jak oglądam tego strażaka co ma startować w PP, to jakoś mi dreszcze idą, kurde wydaje się zarypistym rywalem, który się podśmiech**e. Ma dobrą wage i wzrost. Może dużo zdziałać. Czuje że będzie niezla walka.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-może być niezły :) No i jest z okolic aktualnego M.P-Łukasza Czerniawskiego.Tamten też jest chyba strażakiem.Podejrzewam,że się znają i mogą przyjechać razem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no fajnie jakby M.P-Łukasz Czerniawski przyjechał :):):) ja powiem krótko, żaden strażak ze mną w podciąganiu nie wygra :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-no i niech tak będzie :) Jestem jednak bardzo ciekawy Jego umiejętności w siłowym podciąganiu.Może się przekonamy już za kilka dni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja już po ostatnim treningu.Zrobiłem sobie podciąganie z pauzami na dole,żeby być na to ewentualnie przygotowanym.Jutro i piątek regeneracja plus witaminki żeby skurcze nie łapały a w sobotę ile fabryka dała... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ile fabryka dała, haha :) napewno więcej niż w poprzednich zawodach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-jakby było technicznie,to bym na pewno zrobił więcej a tak siłowo według nowego regulaminu będzie ciężko :) Tak myślę,że nawet wynik parę powtórzeń gorszy siłowo niż technicznie z zeszłego roku i tak będzie bardziej wartościowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Jaruś - a jaki jest nowy konkurs?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Fajne te "latające" próby majowego chellengu. Można chyba nimi popracować nad dynamiką powtórzeń-chociaż na zawodach to oni raczej będą chcieli nas spowalniać :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
Co do tych strażaków to fakt na pewno są nieźli ,bo mogą cały czas ćwiczyć nawet w pracy:)sam myślałem że kiedyś może wstąpię do tej służby...Dzięki Łukasz za info w sprawie zawodów ja będę tam dość wcześnie już przed 10 rano ,jeśli chodzi o mój trening Mateusz to ostatnie dwa tygodnie do zawodów wykonuję plan Mariusza ,a więc teraz trening 30%-40% więc lajcik.U mnie forma też lepsza niż rok temu ale wtedy technicznie teraz siłowo więc nie porównuje tego.Jedno myślę że będzie to moje najlepsze podciąganie siłowe ,bo po całkowitej regeneracji ale zobaczymy :)Do zobaczenia więc na kubusia idziemy::D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium