SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265394

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
przy takim regulaminie, to na moje oko wygra Tadeusz Skowroński (jakby nie było, nigdy z nim nie wygrałem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dlaczego tak myślisz? On też podbija mocno kolanami a jak się to skończy,to też Mu powtórzenia spadną. Wszystko się wyjaśni niebawem.Na pewno wygra osoba o największej wytrzymałości siłowej.

Ja już dzisiaj jadę regulaminowo-80-cm. i nóżki proste,dokładniutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
nie mocno, tylko tak leciutko rusza kolanami i zapewne będzie miał to zaliczone. Ciekawe ile powtórzeń siłowych zrobią zawodnicy z Międzyzdrojów, naprawdę bardzo ciekawe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-Tadeusz nie podbijał tak leciutko i zginał nogi przy każdym powtórzeniu.Teraz nogi będą proste.Myślę że ostatni medaliści też będą mocni.Ja myślę że Ty będziesz faworytem :) Tylko musisz popracować z tym węższym chwytem no i troszeczkę wolniejszym tempem,bo Robert na pewno tak szybko Ci nie będzie dawał komend na zaliczenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
nigdzie nie napisane, że trzeba czekać na komendy zaliczeniowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
7. Sędzia sygnalizować będzie zawodnikowi zaliczony bój. - ale gdzie jest napisane że trzeba czekać na taką sygnalizację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Może nie czekać,ale warto na to kątem oka zwracać uwagę a to wymusi wolniejsze tempo-bo po co robić powtórzenia które sędzia będzie palił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No i może niektóre trzeba będzie dociągać i to poskutkuje też wolniejszym tempem ogólnym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
zawsze sędzia sygnalizuje czy zalicza, a ja nigdy z tego powodu nie zwalniałem i nie zamierzam. jak będzie porawidłowo to nie będzie palił napewno :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium