SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265401

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No fajnie że są fotki z Międzyzdrojów,mam nadzieje że film tez będzie,ale chciałem jeszcze wrócić do tego filmu



w końcu już nie wiem co cię bardziej kreci siła Łuki czy ilość?,no i w końcu obejrzałem dalszy ciąg z Ustronie bo chciałem zobaczyć Ciebie w akcji-podciągamy się podobna techniką.
A tu masz filmiki że można pogodzić siłę i ilość





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Witaj Marek.Fajnie że piszesz,bo myślałem że już zostałem sam w tym temacie...Jakoś nikt nie chce się przyłączyć...Co do Jana Łuki to dla Niego wielki szacun że ma w tym wieku takie wyniki siłowe.Ja jestem o połowę młodszy i mam o połowę gorsze wynikiJeśli chodzi o moją technikę podciągania to nie bardzo mi się ona podoba.Muszę nabrać trochę elastyczności,bo na drążku jestem zbyt sztywny i siłowy...Co do filmików tych gości to tam już jest makabryczne bujanie.Czegoś takiego to nawet ja już nie popieram.My trochę podbijamy,ale podciągamy się w górę bardziej w pionie i przy samym drążku a nie w środkowej fazie pół metra od niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W sumie ciekawe by było ile razy podciągnąłby się Łuka bez obciążenia-ciekawe czy ktoś to kiedyś widział lub z jakim ciężarem Wyduch?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2011-08-15 12:05:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ciekawe.Może kiedyś jeszcze zjawią się na zawodach.Myślę jednak że byłyby to przyzwoite wyniki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
To moze ja sie dolacze do tematu. Chcialbym polecic ksiazke nagi wojownik i opisane tam rady, bo daja bardo dobre efekty. Konkretnie to chodzi o to, zeby kilka razy dziennie robic kilka powtorzen (max50-60% max). Jakos to musi dzialac, bo jak bylem bodajze w 3 kl. podstawowki, to dostalem drazek do zamontowania w drzwiach i mimo ze nigdy na nim specjalnie nie cwiczylem, tylko tak podciagalem sie kiedy mialem ochote, to teraz (16 lat) podciagne sie ok. 25 razy silowo, bez bujania.

http://www.youtube.com/watch?v=SkQH1jELNCY
Nowa Prawica - manifest programowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Słyszałem o tej metodzie.To tzw."smarowanie gwintów".Nie stosowałem tego treningu.Przekonałem się jednak że na mnie bardziej skuteczne są serie w zakresie 28-15powt.Jak robiłem serie krótsze,tak do 15-powt,to zauważałem spadek wytrzymałości w zakresie pow.20-powt.Nie wiem dlaczego tak się dzieje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
namtar Poproszę o filmik na dowód tych 25x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
W tym treningu chodzi o to, zeby wybrac max 2 cwiczenia (w ksiazce pompki na jednej rece i przysiady na jednej nodze) wielostawowe i 4-5 razy dziennie (na poczatku 1-2) robic polowe powtorzen max, tak zeby nigdy nie dojsc do zmeczenia.
Mozna tez tak, ze bierzesz 6-7 powtorzen (gdy masz max 20) i gdy np. idziesz zrobic herbate to robisz te 7 powtorzen)
Troche chaotycznie, ale mam nadzieje ze zrozumiesz.


O Bogowie, czy ty czlowieku na wszystko potrzebujesz dowodow? Podciaganie nie jest moim priorytetem i maxow wlasciwie nie robie (ostatnio na w-f mialem zaliczenie to 22 razy przy slabej rozgrzewce). Bardziej niz ilosc interesuje mnie sila i ide bardziej w strone podciagania na jednej rece i gimnastyki.



Zmieniony przez - namtar w dniu 2011-08-15 12:51:07

http://www.youtube.com/watch?v=SkQH1jELNCY
Nowa Prawica - manifest programowy

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium