SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265315

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-ja osobiście do tych chwytów nie mam zastrzeżeń.Mam jedynie lekko do tego że zaliczył kilka powt. do drążka,no i kilku zawodnikom lekko bujane powtórzenia.Zobaczymy czy w Garwolinie będzie poprawa pod tym względem.

Panowie,to jest ostatnia 300-strona naszego wątku i trzeba będzie założyć nowy.Jakie macie propozycje odnośnie tytułu? Ja mam taką żeby zostawić stary tytuł który jest od lutego 2007r. tylko dodać cz.2-czyli "PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2"-co Wy na to ? Chyba że inne propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No Łukasz zwracam Ci honor .
Ja próbowałem podchwytu i i jestem zawsze słabszy o 2 powt.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dokładnie Mariusz i dlatego nic o tych chwytach złego nie będę pisał?

No i co z tym tytułem nowego wątku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Dokładnie Mariusz i dlatego nic o tych chwytach złego nie będę pisał?

No i co z tym tytułem nowego wątku ?

Ja się zgadzam na twoją propozycję - Jest OK'

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 419
Witam, Jestem nowy na forum, próbowałem coś ogarnąc ale za szybko piszecie i niedam rady od początku czytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wariat 1188-za kilka minut pojawi się nowy wątek i będziesz miał okazję czytać od początku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Zdania nie zmieniam regulamin krzywdzący podciągających się nachwytem i sędzia nie obiektywny dla wszystkich i z tego co widzę nie było eliminacji bo ostatni podciągnął się mniej niż dziewczyna tylko 5x.
Co do nazwy wątku chciałbym pisać też o poręczach więc nie wiem czy będę mógł ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium