SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265372

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Pewnie jest tak jak mówisz,ale odnośnie tego schematu który podałeś /20-30-40/ to takie skoki przynajmniej u mnie nie są możliwe.Więc właśnie chciałem zobaczyć te Twoje 50-powt. technicznie,bo może nauczyłbym się od Ciebie solidnie pomagać nogami.Ja mam taki problem że nie umiem dołożyć dużo powt. z pomocą nóg.U mnie różnica między siłowym a technicznym to będzie maks. z 10-powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix - zobacz to, z resztą już widziałeś. Typowo technicznie.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No niby na maksymalną ilość to tak trzeba próbować,ale sam wiesz że na sztywnym drążku to już nie jest tak kolorowo:)Podciąganie jest niby skuteczne,ale wygląda dość śmiesznie...

Co do naszych krajowych zawodów,to wysłałem maila do organizatora z zapytaniem o regulamin.Nie dostałem jeszcze jednak odpowiedzi.Podejrzewam że jest jednak coś na rzeczy i taki się pojawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wiem Mariusz że troszkę za szeroki uchwyt chyba miałem przy tym siłowym podciąganiu ale jak pisałem to tylko dla nas bo nie czuję się na siłach rywalizować w tym konkursie,co do Twoich przemyśleń na temat pnd to ja mam niestety tak jak Łukasz różnicę ok. 10 powtórzeń między siłowym a normalnym a już kombinacji ze sprężynowaniem to w ogóle nie potrafię chyba że nieświadomie.
Też czekam niecierpliwie tak jak Łukasz na to jak Ci wyjdzie to kombinowane podciąganie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Nie robiłem jeszcze nigdy swojego maxa w podciąganiu technicznym , bo do tej pory też nie umiałem tego śmiesznego stylu. Ale powiem jeszcze raz - my jesteśmy wytrenowani w poprawnych stylach i mamy calkiem niezle wyniki w ilościach powtórzeń, to techniczny styl będzie dla nas pestką , bo tam prawie nie pracują mięśnie pleców, dlatego to się będzie przekładać na ilość bardzo dużych ilościowo powtórzeń.
( Najgorsze będzie z tego wszystkiego to, gdy się pomylę w moich obliczeniach). Kurde , ale będzie SIARA he, he.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
E tam zaraz "siara" ile będzie tyle będzie i nikt nie będzie wypominał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
"Siara" to będzie jak ja nie zrobię 20-powt. :)

Co do zawodów Fitstream,to żarty się już kończą :)

Damien Longley-32-powt.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wiedziałem że zero szans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
Ja tym poprawnym stylem jestem w stanie zrobić gdzieś z 20 ,ale z unoszeniem kolan to 47 powtorzeń i cały czas się tak podciągam odkąd zaczełem ćwiczyć zrobiłem duży błąd że ćwiczyłem tylko podchwyt nadchwytem wogole się nie podciagałem przez co mam też słabsze barki ,a co do zwisu na drążku też lukix nie mogę dojść do tych 2 pełnych minut .Ostatnio postanowiłem trenować kilka partii mięśni z osobna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Daniel-no to niezły progres zrobiłeś.Technicznie 47-powt. to już ładny wynik.Na M.P zrobiłeś chyba z 10-mniej.Ja podciągam się podchwytem,neutralnym,ale nachwyt jest priorytetem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium