SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265236

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
70 powtórzeń gośc zrobił, a widać było że jeszcze bujną by z 20-30 :) jak dla mnie kosmita a w tej dyscyplinie w bujaniu na drążku to ja mu mogę buty czyścić ! żarty zartami, ale gość chyba jest najlpeszy w tym na świecie, wątpie żeby ktoś to szybciej zrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2689
Macie jakieś rady(lub filmiki) z pokazanym podciąganiem na ilość?Chce wypracować technike lekkiego bujania tułowiem by podciągnąc sie minimum 20 razy(teraz bez bujania podciągam sie 11 razy z techniką stricte kulturystyczną czyli łokcie szeroko,nogi w kolanach podkurczone,lekki łuk,czucie najszerszych itd):) POZDRO!Kazda rada cenna!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
jedroool
Macie jakieś rady(lub filmiki) z pokazanym podciąganiem na ilość?Chce wypracować technike lekkiego bujania tułowiem by podciągnąc sie minimum 20 razy(teraz bez bujania podciągam sie 11 razy z techniką stricte kulturystyczną czyli łokcie szeroko,nogi w kolanach podkurczone,lekki łuk,czucie najszerszych itd):) POZDRO!Kazda rada cenna!


MAsz Alka i się wzoruj :):)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jedroool- Nie wiem do czego Ci to bujanie jest potrzebne.Ja bym radził Ci jeszcze na tym etapie wzmacniać się i ćwiczyć dobrze technicznie.Jak dojdziesz sobie do powiedzmy 15-17-powt. dobrą techniką to możesz sobie zacząć lekko kombinować z podbijaniem kolan.Musisz to robić po swojemu,tak jak Ci najwygodniej.Ma to być Twoja naturalna technika.Uważam że naśladowanie kogoś na siłę nic Ci nie da,ale ja się ogólnie mało na tym znam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Cześć,no nie pisałem przez przeszło 10 stron gdyż nie miałem o czym bo nie mam formy na drążku.Muszę Was pochwalić - piękny wyczyn Mateusza z trzydziestką 18x,świetnie też Łukasz z 6kg x 23 ja to tyle teraz podciągnę się bez ciężaru.Świetne treningi Jarka z 30kg w seriach no i super kondycja Mariusza w pompkach + podciąganiu.Mi obecnie lepiej idzie na dwóch drążkach czyli poręczach o to kolejny filmik
http://www.youtube.com/user/drazekmarek?feature=mhee#p/u/0/Us05gI0TU20 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No Marek bardzo ładnie na tych poręczach. 21-powt.z 20kg-budzi szacunek.Ja mam nowe poręczę,ale coś mam ogólnie problem z tymi dipsami.Nie mogę ogólnie w każdym powt. doprostować całkowicie ramion.Jestem jakiś taki sztywny.Maksymalnie je spinam,ale do całkowitego wyprostu trochę brakuje-nie wiem co się dzieje.Coś mi chyba stawy sztywnieją na stare lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz u mnie wcale nie lepiej z tą sztywnością na początku jak podchodzę to nie jestem wstanie zrobić jednego powtórzenia bez ciężaru dlatego poręcze zawsze robię po poziomej gdy już mam dobrze rozgrzane barki,może napiszę ogólną rozpiskę aby było jaśniej:
1.pozioma progresja
2.nogi wypychanie na skośnej suwnicy
3.drążek progresja
4.poręcze progresja
5.brzuch unoszenie kolan w podporze przedramionami na poręczach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ja niby rozgrzewam stawy barkowe i łokciowe przed dipsami,ale nadal jest coś nie tak.Zauważyłem że jak robię powtórzenia dość wolno to jeszcze w miarę wychodzi,ale jak chcę zrobić w tempie to tricepsy spinają mi się w połowie ruchu i dalej nie chcą? Trochę mnie to wkurza,ale na to wychodzi że muszę robić wolno i dokładnie.

Marek czytałeś o Pabianicach 5.o5.2012? -Co Ty na ten temat?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie wiem jak Ci to napisać,u mnie jest kilka przeszkód: najważniejsza to brak dodatkowej kasy,później urlop dopiero we wrześniu no i wreszcie mam rodzinę i trudno się wyrwać.A tak po prawdzie to chyba tylko wykręty bo zwyczajnie mi się nie chce,nie lubię takich wypadów w moim wieku to już się siedzi w domku w kapciach starzeje się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Co Ty Marek opowiadasz o starzeniu się:)-przecież Tadeusz Skowroński jest jeszcze starszy.Szkoda bo im więcej nas tym lepiej.Byłaby okazja się spotkać i pogadać live..ale oczywiście nie naciskam:)

Wracając jeszcze do filmików to ja nagrałem wczorajsze przybloki z treningu,ale ich nie będę wrzucał.Trochę słabo mi wyszły,bo je trochę za bardzo przeciągałem.Miało być 1-powt. w około 9-10 sekund a wyszło w przedziale od 11 nawet do 17 sek.- w trzecim powtórzeniu.Zrobiłem tylko 5-powt.no i jeszcze w połowie nagrywania wpadł mi niepowołany gość przed kamerę do pokoju.. Teraz filmik nie nadaje się do pokazania:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium