SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265338

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
don773 - Witam. To który ty tam jesteś na filmiku z Mistrzostw Polski? , jeśli można wiedzieć. Z tego co piszesz, to bardzo ładne masz wyniki w podciąganiu.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix - to kręcisz ten filmik z siłówki, bo tęsknię za tobą he, he.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-"siłówki" spróbuję w sobotę i nagram próbę.Zrobiłbym to wcześniej,ale nie chcę mącić w moim planie tygodniowym:)

No Daniel widać ładnie zasuwa na treningach.Na filmiku z M.P zaczyna swoje show od 16:12 Podbijanie ma opanowane.Tylko się od Niego uczyć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix

No Daniel widać ładnie zasuwa na treningach.Na filmiku z M.P zaczyna swoje show od 16:12 Podbijanie ma opanowane.Tylko się od Niego uczyć:)





Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-01-18 08:23:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Szkoda że nie obrócił obrazu,no ale ja to zrobiłem i możecie sobie ściągnąć co do techniki raczej dobrze
http://wyslijto.pl/plik/a3msg656rp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-Ja bym się nie przyczepił do jakości filmu i do tego że jest nieodwrócony,ale lekko do techniki:)

Mi się cały czas wydaje że na zgiętych nogach jest troszkę łatwiej i do tego na filmie przy każdym powtórzeniu szły kolanka do góry.Może się jednak czepiam:) Jednak jak mu to uznają to ok.,ale ja w sobotę nakręcę próbę w takim samym stylu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Masz rację ze zgiętymi nogami jest łatwiej i pomaga też jak szybko się powie one second i krótko jest się na dole i niestety ten kto potrafi to wykorzystać (bo organizator nie sprecyzował dokładnie) i jeżeli się tunafish nie przyczepi to tacy mają szansę wygrać.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-01-18 11:42:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
Dziękuje wam na Mp to typowo bujanie ale wcześniej kilka miesięcy wogole nie ćwiczyłem bo byłem za granicą i jeśli chodzi o to to na pewno dużo pomaga Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
I to samo podpatrzylem u tego co zrobił 32 powt., i teraz zobaczyłem u tego gościa w powyższym filmie, a kiedyś Marek kręcił taki film w kturym podciagnal sie 32x. Teraz domyśliłem się że jest prościej bo nogi zaczynają ruszać od tyłu do przodu, a nie z przodu do góry. Ale jest dobrze.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium