SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265340

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jak już pisałem Łukaszowi najlepiej jak ktoś Ci liczy na głos bo samemu nie da rady bo wtedy musiałbyś mówić jedna sekunda,dwie sekundy....dwadzieścia dwie sekundy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jednak Mario nie zaliczyli,ale te 26-powt. jest ok.Zajmuje tym wynikiem 2-miejsce.Prowadzi James Houseofman z wynikiem 27-powt. Mariusz do 5-miejsca brakuje Ci 1-powt.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Jednak Mario nie zaliczyli,ale te 26-powt. jest ok.Zajmuje tym wynikiem 2-miejsce.Prowadzi James Houseofman z wynikiem 27-powt. Mariusz do 5-miejsca brakuje Ci 1-powt.:)

Jutro idę na salę, może uda mi się poprawić wynik.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tu się zgodzę drugie podejście tego gościa gdzie zrobił 26 było dobrze,Mariusz a co do Twojej próby czy aby na tym drążku na hali nie masz zbyt wąskiego uchwytu i przez co może być Ci trudniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Kolejne próby chłopaków.





Ten mi się na razie najbardziej podoba.29-powt. moim zdaniem spokojnie do zaliczenia.





Na tym niby 30-powt.,ale ten ostatni chyba spalony.Kolana trochę poszły chyba za wysoko.Wy jak myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz masz rację za 30 ruchem za wysoko kolana ale goście i tak są bardzo dobrzy,a tu tym razem udokumentowane moje wypociny tylko że za cicho mówiłem jedna sekunda ale to przecież tylko dla nas wiec bez różnicy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-Bardzo ładny wyniki.Ja muszę coś nagrać.Ciekawe ile by poszło?.Niby od nowego roku trenuje trochę innym systemem,ale pod koniec tygodnia spróbuję i coś wrzucę,bo mnie już korci od kilku dni:)

Co do tych kolesi to już te wyniki w okolicach 30-powt.są bardzo dobre a jest to dopiero 2-tydzień rywalizacji-ciekawe co będzie po 6-tygodniu? Aż się boję:) Czuję że zostaniemy zdołowani wynikami czołówki,ale będzie to dobry motywator do treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ładnie śmigasz na tych poręczach.Może zrobią zawody Fitstream Dips Competition 2012.? Miałbyś szanse na dobre miejsce:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
A ja się obawiam czy nie zrobię sobie krzywdy bo tak katuję te poręcze że po każdym treningu mam prawie przez tydzień ból barków i jak przychodzi kolejny trening nie wyciągam wniosków tylko znów je katuję.Dobrze że teraz będę miał tydzień przerwy :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium