SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265377

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No to musisz uważać z tymi barkami,bo za 20-lat będziesz "przeklinał" te rekordowe wyniki w dipsach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz wszyscy będziemy te ciężary odczuwać np. ból w stawach i kościach na zmianę pogody i ciśnienia tylko ja troszkę szybciej tego dożyję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek - bardzo ładny filmik, podoba mi się, jak zwykle reprezentujemy jeden poziom.
Ja dzisiaj byłem minimalnie lepszy bo zrobiłem 23 x siłowo , ale już nie będę się wygłupiał i wpuszczał filmu.
Jest to naprawdę ciężka robota i to się ciężko robi , ale bardzo mi się podoba.
Pytałeś mnie czy ja nie mam za wąsko rąk przy podciąganiu? Ja robiłem tak jak tunafish powiedzial - ,,Ręce mają być nieco szerzej niż barki'', a więc starałem się wszystko robić regulaminowo.
Jednym słowem trenujmy dalej.
Ja niedługo będę bił rekord w podciąganiu technicznym - na ilość, oczywiście ręce do końca prosto i do brody (nogi i kolana tu nie będą ważne) , ciekawe czy zrobię 50x ???.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-23-powt. daje Ci na teraz pierwszą piątkę-czyli możesz spokojnie wrzucać:)
Co do Twoich 50-powt. technicznych to czekam z niecierpliwością.Fajnie jakbyś to nagrał i wrzucił:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-23-powt. daje Ci na teraz pierwszą piątkę-czyli możesz spokojnie wrzucać:)
Co do Twoich 50-powt. technicznych to czekam z niecierpliwością.Fajnie jakbyś to nagrał i wrzucił:)

lukix - wrzucają coraz lepsze filmiki, na razie zrobiłem to co miałem na myśli.
Hmm,,, lukix , a jak zrobię to .... ,,, czy zdradzisz mi tajemnicę .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Bo ja wyciągłem wniosek z podciągania.
Jeżeli zrobimy podciągnięć silowych ponad 20x.
To zwykłych podciągnięć zrobimy ponad 30x.
To podciągania technicznego powinniśmy zrobić ponad 40x. Czy to prawda???

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Hm....tajemnicę?.. :) Nie wiem jaką? Jak będę znał odpowiedz,to się postaram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
A jaka jest wg. Ciebie różnica między "zwykłymi podciągnięciami" a "technicznymi"? Mi się wydaje że nie jest to wszystko takie słodkie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
U mnie wygląda to mniej więcej tak:
Siłowo pewnie około 20-powt.Jeszcze to sprawdzę:}
Technicznie czyli z ruchami nóg-rekord 31 powt. W tym zaznaczam że ten filmik co wrzuciłem z 6kg. 23-powt. to uważam za podciąganie techniczne,bo inaczej nogami nie umiem się wspomagać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mi się wydaje tak;
Podciąganie siłowe to tak jak teraz ja, albo Marek nakręciliśmy filmy.
Podciąganie zwykłe to podobnie jak silowe tylko że szybko i siłą żeczy nogi same pchają się do góry przy ostatnich róchach, bo tak już same mięśnie reagują .
A podciąganie techniczne to nogi i kolana mogą latać.
Chyba tak, ogulnie to chciałem rozkrecić temat bo tak mi się wydaje że tak jest.
A chciałem zaznaczyć DO TEGO POWYRZSZEGO TEMATU ze wszyscy na MP podciągają się poprawnie TYLKO ŻE MAJĄ SWOJ STYL.
Tylko w oczach ludzi to może nie wygląda najlepiej.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium