SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265246

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Moim zdaniem to jest najlepszy wynik na świecie, jeśli się myle wyprowadzcie mnie z błędu.





Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2012-04-05 13:36:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-ilościowo może tak,ale moim zdaniem do osiągnięcia tylko na takim wąziutkim,gimnastycznym drążku.Na tym naszym Festiwalowym,ten koleś spada dużo szybciej,bo drążek ma sporo większą średnicę i nie jest elastyczny,więc nie ma szans żeby wisieć na nim 8-min... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
- ja bym tego wyniku "77 for 8 minutes" nie umniejszał, drążek jak drążek.

- zróbmy może między sobą konkurs polegający na jak najdłuższym zwisie na drążku, jestem ciekawy waszych wyników a i siebie też bym sprawdził tak na maxa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-ten wynik 77-powt. w 8-min. jest fenomenalny,ale wiadomo że im drążek grubszy,to ciężej utrzymać chwyt :)

Fajny pomysł z tym konkursem na najdłuższy zwis na drążku.Ja w to wchodzę :) Tylko jeszcze trzeba określić czy można poprawiać chwyt podczas wiszenia czy nie? Ja jestem za nie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
matkus1
- ja bym tego wyniku "77 for 8 minutes" nie umniejszał, drążek jak drążek.

- zróbmy może między sobą konkurs polegający na jak najdłuższym zwisie na drążku, jestem ciekawy waszych wyników a i siebie też bym sprawdził tak na maxa :)




Dobra zgadzam się ......
1.Chwyt normalny 2-3 palce od barków ,czyli około 80cm.
2. Nie możemy poprawiać rąk, ani chwytu.
O czymś zapomniałem???
Czas filmu do końca następnego tygodnia do niedzieli.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-04-05 16:02:09

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
E tam mnie takie wiszenie na drążku nie kreci bo cienki jestem w tym ale tak jak obiecałem wrzucam demo na poręczach,takie wykonanie wydaje mi się uczciwe i myślę że nie da rady tu oszukać może ktoś się skusi ? :)




Zmieniony przez - drazekm w dniu 2012-04-05 16:11:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz ja się mogę pobawić w ten konkurs.Tylko ja bym wolał chwyt na szerokość barków,bo dalej za uchwytami od neutrala drążek mam oklejony taśmą i jest sporo grubszy :) Nie ukrywam że wolałbym robić na cieńszym.Chyba że się nie zgodzicie,to zrobię na 80cm.,ale w futrynie na rozporowym :)

Marek-Ten Twój konkurs,to już dobry Hardcore :) Ja na pewno odpadam,bo szkoda mi stawów łokciowych no i nie mam tyle obciążenia w domu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz spoko napisałem dla żartu z tymi próbami,po prostu chciałem zademonstrować coś w czym nie ma żadnych kombinacji,pół ruchów czy odpoczywania bo jak widziałem te lipne wykonywanie dipsów z normal mode to szlak mnie trafiał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-chłopaki tam trochę kombinowali przy tych dipsach i nikt w jednym ciągu nie zrobił więcej jak 45-powt.a końcowe wyniki były chyba powyżej 80-powt. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie chcę się już powtarzać co o tych dipsach myślę,napisałem na tej stronie https://www.sfd.pl/PODCIĄGANIE_NA_DRĄŻKU_JAKO_SPORT-t318129-s243.html  ostatni post na dole.No i powtarzam wykonanie w opcji z obciążeniem tak jak moje demo byłoby najsprawiedliwsze i wyszłoby kto faktycznie ma siłę a nie kto lepiej wykombinuje i oszuka.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria sław - Raul Lozano

Następny temat

Rower do 3000 zł

WHEY premium